اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۷۰ واحد صنفی متخلف در گیلانغرب جریمه شدند
1546344066_n83155136-72752691.jpg

۷۰ واحد صنفی متخلف در گیلانغرب جریمه شدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا ، نورالدین پرویز روز سه شنبه در جلسه کمیته تنظیم بازار گیلانغرب، افزود: این واحدهای متخلف طی انجام سه هزار و ۲۰۳ فقره بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان گیلانغرب شناسایی شدند.
رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت گیلانغرب ، عمده تخلفات صورت گرفته از سوی واحدهای صنفی را گرانفروشی ، کم فروشی و درج نکردن قیمت و رعایت نکردن ضوابط بهداشتی اعلام کرد.
پرویزگفت: به منظور کمک به بخش حمل و نقل نیز تعداد ۷۳۰ حلقه لاستیک بین کامیون داران و تاکسی های درون شهری شهرستان های گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب به نرخ مصوب دولتی توزیع شده است.
این مسئول با بیان اینکه در ۲ ماه گذشته ۱۲۰ تن گوشت قرمز منجمد ، برنج ، مرغ و تخم مرغ با نرخ مصوب در شهرستان توزیع شده اظهار داشت: همچنین به منظور تامین و حفظ تعادل قیمت میوه برای شب عید نیز بیش از ۶۰ تن پرتغال و سیب درختی تامین شده است.
وی ادامه داد: تعاون روستایی شهرستان گیلانغرب به عنوان تامین کننده گوشت منجمد استان کرمانشاه از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان تعیین شده و از هفته جاری هر هفته ۲۰ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت تعادلی هرکیلوگرم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف کنندگان در سراسر استان توزیع می شود.
فرماندار گیلانغرب بر ضرورت کنترل و مراقبت و نظارت هرچه بهتر بر بازار شهرستان تاکید کرد و گفت: با تخلفات اقتصادی به شدت برخورد خواهد شد.
کوروش محمودیان افزود: به منظور رصد به روز وضعیت بازار و کنترل قیمت ها گشت های مشترک بازرسی توسط دستگاه های عضو کمیته تنظیم بازار افزایش خواهد یافت.
گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.
۳۰۱۲/۸۰۶۶/۷۳۹۸

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

تنظيم بازار

جلسه

گيلانغرب

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست