اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۷۰ طرح در کارگروه اشتغال گیلانغرب تصویب شد
1547036513_n83164872-72769349.jpg

۷۰ طرح در کارگروه اشتغال گیلانغرب تصویب شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا ، کوروش محمودیان روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گیلانغرب ، این طرح ها را در بخش های کشاورزی ، صنعتی ، معدنی و خدماتی ذکر کرد و افزود: اعتبار این طرح ها از محل اعتبارات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری تامین شده که با تکمیل و بهره برداری از آن ها ، زمینه اشتغال ۹۰ تن از افراد جویای کار منطقه فراهم می شود.
وی اظهارداشت: هم اکنون هشت طرح بزرگ صنعتی و کشاورزی با هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار شامل کارخانه ذرت خشک کنی، تولید پودر بیتومین، دانه بندی شن و ماسه و دامپروری از محل طرح های روستایی و عشایری با اشتغال ۳۵ تن در شهرستان گیلانغرب تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
نماینده عالی دولت در گیلانغرب ادامه داد: از آغاز اجرای طرح تسهیلات روستایی و عشایری تاکنون در شهرستان ۴۷۲ طرح در بخش های مختلف با ۳۴ میلیارد تومان پذیرش شده که از این تعداد ۳۸۱ طرح آن با ۱۴ میلیارد تومان و اشتغال ۴۶۶ تن پرداخت شده که ۲۰ درصد بیشتر از سهم شهرستان است.
محمودیان گفت: در بخش اعتبارات زلزله نیز تاکنون سه هزار و ۱۸ طرح با ۶۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تصویب و به بانک های عامل معرفی شده که یک هزار و ۴۶۸ طرح آن با ۱۲ میلیارد و ۶۰۰میلییون تومان و یک هزار و ۷۰۶ تن اشتغالزایی پرداخت شده است.
گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه واقع شده است.
۳۰۱۲/۸۰۶۶/۷۳۹۸

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

اشتغال

كارگروه

گيلانغرب

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست