اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۶۵۰ شهروند سرپل ذهابی در طرح تربیت حافظان قرآن کریم با یکدیگر رقابت دارند
81984250-70558369.jpg

۶۵۰ شهروند سرپل ذهابی در طرح تربیت حافظان قرآن کریم با یکدیگر رقابت دارند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حجت الاسلام محمد قربانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه طرح تربیت حافظان قرآن کریم یک طرح سراسری است که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود افزود: این طرح با محوریت حفظ قرآن کریم آغاز و آزمون آن بصورت حضوری و غیرحضوری است که هیچ گونه محدودیت سنی نیز ندارد.
وی زمان برگزاری آزمون شفاهی برای شرکت کنندگان در طرح تربیت حافظان قرآن کریم در سرپل ذهاب ۱۲ اسفند ماه جاری اعلام کرد و اظهارداشت: آزمون کتبی این طرح نیز در ۱۳ اسفند جاری ساعت ۹ صبح در حسینیه حرم احمد ابن اسحاق (ره) این شهرستان برگزار می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیرهی سرپل ذهاب بیان کرد: در طرح تربیت حافظان قران کریم سالانه تعداد قابل توجهی در مقاطع سنی مختلف در دو بخش خواهران و برادران در کلاس های حفظ، قرائت، ترتیل و روخوانی و روان خوانی شرکت می کنند.
حجت الاسلام قربانی با اشاره به فعالیت ۲۰ مرکز قرآنی در شهرستانهای غربی استان کرمانشاه گفت: براساس آمار موجود شمار شرکت کنندگان در طرح تربیت حافظان قرآن کریم در سالجاری بسیار چشمگیرتر از سال گذشته بوده است.
وی اضافه کرد: به نفرات اول تا سوم طرح تربیت حافظان قرآن کریم جوایز و به سایر نفرات برتر نیز کارنامه ویژه ازسوی اداره اوقاف و امور خیریه اهدا خواهد شد.
سرپل ذهاب با بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • طرح تربیت
  • قرآن کریم
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست