اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۶۵ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی روانسر تخصیص یافته است
n83075696-72618799.jpg

۶۵ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی روانسر تخصیص یافته است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین ویسمرادی روز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان روانسر در سرسرای اجتماعات فرمانداری افزود: برای اجرای ۱۱۶ پروژه عمرانی ۱۶۷ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال مصوب شده که تاکنون ۳۹ درصد آن تخصیص یافته است.
وی ادامه داد: این اعتبارات از منابع استانی، نفت، متوزان و استانی ویژه مصوب قانون در نظر گرفته شده است.
فرماندار روانسر ادامه داد: سال گذشته نیز ۲۶۹ میلیارد و ۲۳۲ میلیارد ریال اعتبار از منابع مختلف برای شهرستان روانسر تصویب شد که ۱۳۲ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال آن تخصیص پیدا کرد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: ملت ایران ۴۰ سال در مقابل نظام سلطه از آرمان های انقلاب اسلامی و عزت و سرافرازی ایران دفاع کرده و امروز هم با انسجام و برادری از این شرایط حساس عبور خواهد کرد.
بهرام سلیمانی افزود: دشمن با ایجاد جنگ روانی به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود است و سیاه نمایی و ناامید کردن مردم در چنین شرایطی دامن زدن به جنگ روانی دشمن است که تنها راه غلبه بر آن اتحاد و وحدت مردم و مسئولان است.
وی تصریح کرد: با وجود تمام مشکلاتی که اکنون از سوی آمریکا علیه ایران در جامعه بین المللی ایجاد شده، همگی شاهد هستیم که دولت تدبیر و امید با اقتدار و متانت از حقوق ملت ایران دفاع می نماید.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه ادامه داد: به قدری فضا سازی و جو منفی علیه دولت زیاد است که بیان موفقیت ها و دستاوردها مقبول واقع نمی شود و در این شرایط حساس نباید به گونه ای رفتار کنیم که بدخواهان به اهداف شوم خود دست یابند و به کشور صدمه بزنند.
سلیمانی با بیان اینکه یکی از کارسازترین راه های مقابله با جنگ روانی دشمن خدمت به مردم است ، اضافه کرد: در شرایط امروز جامعه، باید برای خدمت به مردم از خرد جمعی و دانش و تجربه بهره بگیریم.
وی اضافه کرد: یکی از افتخارات این نظام این است که به گونه ای عمل نموده که خوشبختانه وضعیت توسعه اقتصادی و عمرانی منطقه اورامانات در بسیاری از شاخص های توسعه بالاتر از سایر مناطق استان است.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: یکی دیگر از اقدام های مثبت دولت ، استفاده از نیروهای نخبه اهل سنت در پست های مدیریتی در شهرستان های اهل سنت نشین است به گونه ای که در اکنون از مجموع ۱۹ پست مدیریتی وزارت کشور در سطح اورامانات ، ۱۴ نفر از میان نیروی های نخبه بومی منصوب و این یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید است
در پایان این نشست پژمان امجدیان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان روانسر منصوب شد.
گفتنی است در چارت تشکیلاتی جدید، فرمانداری روانسر به ۲ معاونت ارتقا پیدا کرده که بساطعلی نوری به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و امجدیان در سمت معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان روانسر انجام وظیفه خواهند کرد.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اقتصاد

اعتبارات عمراني

فرماندار

روانسر

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست