اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۵۱۰ هزار نفر از جمعیت استان کرمانشاه جوان هستند
1552486070_n83242589-72901703.jpg

۵۱۰ هزار نفر از جمعیت استان کرمانشاه جوان هستند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در نشست ستاد ساماندهی جوانان استان اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب عرضه شد؛ یک راهبرد اساسی برای توسعه کشور است که در آن به تبیین راهبردهای محوری ایران امروز و ایران فردا پرداخته شده است. امیدوارم بتوانیم‌ با یک کار و تلاش جهادی این راهبردهای اساسی را عملیاتی کنیم.
وی اضافه کرد: ۲ موضوع امید به آینده و جوانان، بخش اصلی و مهم این بیانیه را تشکیل می دهند که نشان از اهمیت این ۲ حوزه در آینده انقلاب دارد.
استاندار کرمانشاه گفت: تاکنون حدود ۴۰۰ میلیارد تومان وام قرض الحسنه به ۱۳ هزار زوج کرمانشاهی از طریق سیستم بانکی پرداخت شده است.
وی تاکید کرد: باید به گونه ای فرهنگ سازی شود که زوج های جوان بخشی از این هزینه ها را صرف خرید کالاهای ایرانی کنند تا شاهد رونق تولید و ایجاد فرصت های شغلی جدید برای همین جوانان باشیم.
بازوند گفت: خوشبختانه با مشاوره ها، مهارت آموزی ها، توانمندسازی ها و مداخلات مثبتی که طی ۲ سال اخیر در حوزه خانواده ها و جوانان صورت گرفته است نرخ طلاق در استان یک روند کاهشی را به خود گرفته و نرخ ازدواج در مقایسه با سال گذشته یک درصد افزایش داشته که بسیار دلگرم کننده است.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی بانک ها نباید متقاضیان وام ازدواج را در نوبت قرار دهند و با بانک های مختلف برخورد جدی می کنیم.
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

جوانان

جمعت

وام ازدواج

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست