اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۴۵۳ طرح عمرانی و تولیدی در دهه فجر در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد
81944764-70486504.jpg

۴۵۳ طرح عمرانی و تولیدی در دهه فجر در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، جعفر همتی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه که در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ۳۷۴ طرح از این تعداد مربوط به بخش دولتی و ۷۹ طرح نیز مربوط به بخش خصوصی می باشد.
وی یادآور شد: برای افتتاح ۳۷۴ طرح بخش دولتی در مجموع بالغ بر سه هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال هزینه شده که عمده آن ها نیز در بخش های جهادکشاورزی، راه و شهرسازی، شرکت گاز و توسعه و نوسازی مدارس است.
همتی همچنین با بیان اینکه برای افتتاح ۷۹ طرح بخش خصوصی نیز یک هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: این طرح ها شامل ۴۷ طرح صنعتی، ۲۳ طرح کشاورزی، هشت طرح شیلات و دو طرح در بخش شهرک های صنعتی خواهد بود.
مشاورعالی استاندار کرمانشاه در ادامه با تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر، از اجرای بالغ بر ۱۵ هزار برنامه متنوع در این ایام خبر داد و گفت: برای اجرای هرچه بهتر این برنامه ۲۳ کمیته تشکیل شده است.
وی در پایان و با بیان اینکه خواسته استاندار کرمانشاه اجرای این برنامه ها به بهترین شکل ممکن برای گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب است از معرفی دستگاه های برتر و ضعیف در اجرای برنامه های گرامیداشت در پایان این ایام و معرفی آن ها به مردم خبر داد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست