اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۴۰ نقطه درسطح شهر سنقر برای تبلیغات نامزدها مشخص شده است
81968421-70530448.jpg

۴۰ نقطه درسطح شهر سنقر برای تبلیغات نامزدها مشخص شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا علیرضا ایزدی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی با حضور ۲۱ نامزد انتخاباتی تایید صلاحیت شده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سنقروکلیایی، فعالیت تبلیغات نامزدها را در راستای عمل به فرمان مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی و دوری از هرگونه اسراف مورد تاکید قرار داد.
وی افزود: تمامی مجموعه دست اندرکاران برگزاری انتخابات پیش رو در سایه سار ولایت که همه ما مدیون راهنماییهای ایشان هستیم با نگاه دولت به حق الناسی که خود را موظف به اجرای آن می دانیم در هیچ شرایطی ذره ای نسبت به این حق الناس کوتاهی نخواهیم کرد.
فرماندار سنقروکلیایی برگزاری همه ساله انتخابات به طور میانگین سالی یک انتخابات بدون حرف و حدیث را نشانه قرار گرفتن انقلاب در مسیر عهد و پیمان ملت با آرمانهای امام (ره) و خون شهدا دانست.
ایزدی قانون را حرف اول و آخر در حوزه انتخابات عنوان کرد و گفت: هیچ گونه تفاوتی بین نامزدها وجود ندارد و به واسطه آزمونهای متعددی که مردم آنها را گذرانده اند آنچه از صندوق رای خارج خواهد شد به طور قطع انتخاب اصلحی می شود که توسعه و پیشرفت منطقه را رقم خواهد زد.
رئیس دادگستری سنقروکلیایی و کمیته رسیدگی به جرایم انتخاباتی هم گفت: در بحث برخورد با جرائم در حوزه انتخابات بدون طرفداری از کسی و با دید عادلانه برخورد خواهد شد.
خلیل یزدانی حفظ نظم عمومی و جلوگیری از جرائم را وظیفه ذاتی و قانونی دادگستری دانست و گفت: نامزدها در سخنرانیهای خود فقط به بیان شایستگی های خود بپردازند واز هرگونه توهین و تحقیر دیگران خودداری نمایند.
۷۴۴۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • داخلی
  • انتخابات
  • سنقرو کلیایی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست