اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۳۲ طرح عمرانی در گیلانغرب و سرپل ذهاب به بهره برداری رسید
81956811-70508361.jpg

۳۲ طرح عمرانی در گیلانغرب و سرپل ذهاب به بهره برداری رسید

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا این طرح ها در بخش های عمرانی، خدماتی، کشاورزی و آبرسانی، گاز رسانی، اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار است که در مجموع برای اجرای آنها ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
۱۰ طرح از پروژه های بهره برداری شده امروز مربوط به شهرستان گیلانغرب است.
فرماندار گیلانغرب این طرحها را شامل گازرسانی به روستای کل کش با ۴۵۰ خانوار و دو هزار نفر جمعیت، احداث شبکه فشار متوسط برق در گردنه قلاجه، اجرای سامانه آبیاری تحت فشار ۱۱ هکتاری در روستای لته چغا و هفت طرح عمران روستایی، بهسازی معابر، جدول گذاری و طرح های هادی در روستاهای دهستان های گواور و حیدریه همگی در بخش گواور این شهرستان بیان کرد.
کرم محمدی افزود: برای ایجاد و راه اندازی این طرحها در مجموع ۱۱ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
همچنین ۲۲ طرح عمرانی روز سه شنبه با حضور فرماندار و مسئولان محلی در بخش قلعه شاهین شهرستان سرپل ذهاب به بهره برداری رسید.
فرماندار سرپل ذهاب اعتبار هزینه شده برای اجرا و تکمیل این طرح ها را پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال ذکر کرد.
جهانبخش حیدری، اجرای سنگفرش، دفع آب های سطحی، کانال سنگی، اصلاح شبکه معابر و مجتمع ورزشی شهید محسن حاج بابا در روستای تپه عظیمه با ۲ هزار و ۴۵۰ متر مربع زیربنا را از جمله طرح هایی ذکر کرد که در نهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سرپل ذهاب به بهره برداری رسید.
وی دفتر مدیریت بحران بخش مرکزی قره بلاغ در زمینی به مساحت ۹۰ مترمربع، کانال سنگی در روستای قلعه سفید علیا با ۲۴۰ مترمربع زیربنا، غسالخانه روستای امامیه سفلی و افتتاح مهد کودک آرامش را از دیگر طرح های بهره برداری شده امروز اعلام کرد.
گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۱۹۰ هزار نفر جمعیت دارند.
۸۰۶۶/۷۳۹۸/۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • دهه فجر ۹۴
  • افتتاح

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست