اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۳۰ پایگاه کمک های مردم قصرشیرین در جشن نیکوکاری را جمع آوری می کنند
81982968-70556044.jpg

۳۰ پایگاه کمک های مردم قصرشیرین در جشن نیکوکاری را جمع آوری می کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا محسن رخصی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های جشن نیکوکاری در کمیته امداد قصرشیرین افزود: از این تعداد ۲۰ پایگاه در مدارس، پنج پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد و پنج پایگاه نیز با کمک نیروهای بسیج در سطح شهرستان مستقر می شوند.
وی اظهار کرد: جشن نیکوکاری یک برنامه ملی و سراسری است و در روزهای دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم اسفند ماه جاری برگزار می شود.
وی بیان کرد: در آیین جشن نیکوکاری سال گذشته مردم نوعدوست و خیر قصرشیرینی ۴۲۰ میلیون به هموطنان نیازمند کمک مالی کردند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی قصرشیرین افزود: کمیته امداد امام (ره) به تنهایی نمی تواند همه نیازهای افراد مستمند را تامین کرد بنابراین استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران در این امر خداپسندانه باید بیشر مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین با بیان اینکه کمک به نیازمندان از اهداف نظام جمهوری اسلامی است گفت: کمیته امداد یادگار امام راحل برای حمایت از مستضعفان و نیازمندان شکل گرفته و تاکنون منشا خدمات بسیاری زیادی برای مردم بوده است.
مرادعلی تاتار ادامه داد: انسان های بزرگی در سایه حمایت های کمیته امداد امام راحل پرورش یافته اند و در جامعه خدمت می کنند.
وی افزود: ارائه خدمت در زمینه اشتغال، تحصیل و حمایت های مالی و پرداخت تسهیلات به افراد نیازمند تنها بخشی از فعالیت های این نهاد ارزشمند است.
کمیته امداد امام (ره) قصرشیرین ۹۹۹ خانوار با دو هزار و ۶۶۹ نفر جمعیت را زیرپوشش دارد و در طول سال خدمات مختلفی به این خانواده ها ارائه می دهد.
قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • کمیته امداد
  • نیکوکاری
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست