اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۳ میلیارد ریال طلاجات و گوشی مسروقه در کرمانشاه کشف شد
n83145614-72736625.jpg

۳ میلیارد ریال طلاجات و گوشی مسروقه در کرمانشاه کشف شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح مقابله با سرقت با هدف کشف و دستگیری سارقان متواری خشن، سارقان به عنف، زورگیران و کیف قاپان توسط پلیس آگاهی استان اجرا شد.
وی افزود: بازرسی از محل های خرید و فروش اموال دست دوم و اماکنی که امکان کیف قاپی و گوشی قاپی در آن ها می رفت از دیگر اهداف این طرح بود که توسط ۲۳ تیم پلیس آگاهی در ۴۸ ساعت اخیر اجرایی شد.
سردار امان اللهی تصریح کرد: در این طرح ماموران پلیس موفق به کشف ۲ فقره سرقت طلاجات به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و همچنین کشف ۱۵ دستگاه گوشی همراه سرقتی به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون ریال شدند.
فرمانده انتظامی استان یادآوری کرد: کشف یک فقره سرقت منزل، ۸ فقره قاپ زنی، پنج فقره سرقت قطعات خودرو و یک فقره کلاهبرداری از دیگر کشفیات صورت گرفته بود.
وی همچنین از دستگیری هشت سارق، ۶ نفر مالخر و یک نفر کلاهبردار و معرفی آن ها به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم خبر داد.
سردار امان اللهی در پایان، پیشگیری از وقوع سرقت، کشف سریع سرقت های صورت گرفته و برخورد قاطعانه با مجرمان و سارقان جزو برنامه های اولویت دار پلیس است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

سرقت

طلا و گوشي

كرمانشاه

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست