اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۲۳ طرح عمرانی و خدماتی در قصرشیرین و گیلانغرب به بهره برداری رسید
82415518-71383059.jpg

۲۳ طرح عمرانی و خدماتی در قصرشیرین و گیلانغرب به بهره برداری رسید

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، از مجموع این طرح ها، ۲۱ طرح در گیلانغرب و ۲ طرح نیز در شهرستان مرزی قصرشیرین تکمیل و به بهره برداری رسید.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین در آیین افتتاح ۲ طرح عمرانی، این طرح ها را شامل اجرای عملیات لوله کشی گاز ایستگاه ترویجی مرکز تکثیر میگوی آب شیرین به طول ۳۰۰ متر با صرف ۲۶۰ میلیون ریال اعتبار و نوسازی و تجهیز مهمانسرای شیلات به مساحت ۱۲۰ مترمربع با صرف ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار ذکر کرد.
نعمت الله نازپرورده، ظرفیت تولید مرکز تکثیر میگوی آب شیرین مجتمع شیلات شهدای قصرشیرین را سه میلیون قطعه بیان کرد و اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ها و دیگر طرح های در دست اقدام، تحول خوبی در صنعت آبزی پروری این شهرستان مرزی ایجاد خواهد شد.

***
همچنین امروز به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر بهره برداری از ۲۱ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان گیلانغرب بهره برداری شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، سرپرست فرمانداری گیلانغرب این طرح ها را شامل افتتاح سه طرح بوستان بازی کودکان، احداث ۲ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام در روستاهای نیان و گل خیرک و ۱۸ طرح بهسازی معابر، جدول گذاری و هدایت آبهای سطحی در سطح ۱۵ روستا در دهستان های ویژنان و حومه بخش مرکزی این شهرستان بیان کرد.
فرهاد همتی، مجموع اعتبار هزینه شده از محل اعتبار دهیاری ها برای اجرا و تکمیل این طرح ها را پنج میلیارد ریال اعلام کرد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگاران:نازنین باباخانی و سلطانمراد شهبازپور** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • بهره برداري
  • فجر۹۵
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست