اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۲۲۱ تن از دانش آموزان گیلانغربی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند
82449902-71453184.jpg

۲۲۱ تن از دانش آموزان گیلانغربی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گیلانغرب روز پنجشنبه در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این دانش آموزان به مدت سه روز از مناطق عملیاتی هویزه ، شلمچه ، فتح المبین و دیگر مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می کنند.
سرگرد کامران هزارخانی، شرکت دانش آموزان گیلانغربی در برنامه های فرهنگی پیش بینی شده را نیز از دیگر برنامه های جانبی اعزام کاروان راهیان نور عنوان کرد و افزود: آشنا شدن هرچه بیشتر قشر جوان جامعه با فرهنگ ایثار و شهادت و دلاورمردی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در راستای ارتقای روحیه ، توان و آمادگی دفاعی ، از اهداف اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی است.
وی بر لزوم حفاظت و پاسداری از آرمان ها، ارزش ها و دستاوردهای والای حماسه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی گامی مهم برای تحقق این امر است.
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گیلانغرب اضافه کرد که به برکت خون پاک شهدا و حماسه رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی ، نظام اسلامی اکنون ثابت و استوار به حیات جاودانه خود ادامه می دهد.
سرگرد هزارخانی گفت: زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا و حماسه رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی یک وظیفه است تا نظام اسلامی در برابر هرگونه توطئه دشمنان بیمه شود.
شهرستان گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه ، در دوران دفاع مقدس ۷۵۰ شهید، دو هزار و ۲۷۵ جانباز و ۱۴۱ آزاده سرافراز را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۸۰۶۶ خبرنگار:سلطانمراد شهبازپور ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • اعزام
  • كاروان راهيان نور
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست