اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۲۲ بهمن روز اقتدار ملت ایران است
81958844-70512205.jpg

۲۲ بهمن روز اقتدار ملت ایران است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حسین ویسمرادی روز چهارشنبه به ایرنا افزود: حضور حماسی و باشکوه مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن عزت و وحدت این ملت را نشان می دهد.
وی با اشاره به توطئه های استکبار جهانی برای به زانو در آوردن اقتدار ملت ایران اضافه کرد: در شرایطی که نظام سلطه برای حذف گفتمان انقلاب و اسلام ناب تمام توان خود را بکار بسته است، حفظ اتحاد ملی و انسجام اسلامی مهم ترین اصل در برخورد با تهدیدات دشمن به شمار می رود.
فرماندار روانسر اظهار داشت: اقتدار نظام در عرصه های مختلف مدیون همراهی مردم با انقلاب و پاسداری آنان از آرمانهای انقلاب است.
ویسمرادی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یأس و ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن از اهمیت والایی برخوردار است، افزود: ملت ایران همچون گذشته و با حضور پرشور خود در راهپیمایی، بار دیگر حماسه عظیمی خلق خواهند کرد.
فرماندار روانسر یادآور شد: مردم این شهرستان با حضور باشکوه خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری را بر افتخاراتشان خواهند افزود.
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شهرستان روانسر ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه از مقابل بانک ملت به سمت فرمانداری این شهرستان برگزار می شود.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • ۲۲ بهمن
  • شهرستان روانسر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست