اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۲ بانوی کاراته کا کرمانشاهی به اردوی تیم ملی راه یافتند
82443805-71440855.jpg

۲ بانوی کاراته کا کرمانشاهی به اردوی تیم ملی راه یافتند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

ناصر محمدصالحی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: بهنوش نجفی و سمیرا ملکی پور دو کاراته کا کرمانشاهی هستند که با برتری در مسابقات انتخابی به تیم ملی راه پیدا کردند.
وی خاطرنشان کرد: نجفی در وزن ۶۱- کیلوگرم و ملکی پور هم در وزن ۶۸- کیلوگرم حضور دارند که پس از حضور در مسابقات انتخابی مجوز حضور در اردوی تیم ملی را پیدا کردند.
محمدصالحی افزود: ملکی پور در دور اول مسابقات انتخابی و نجفی هم در دور این مسابقات به تیم ملی رسدند تا بتوانند در مسابقات کشورهای اسلامی حضور یابند.
رئیس هیات کاراته کرمانشاه با اشاره به برگزاری دور سوم مسابقات انتخابی تیم ملی در ۱۳ اسفند، یادآوری کرد: پس از پایان این مرحله نفرات راه یافته در تمرینات شرکت کنند.
وی ادامه داد: تمرینات تیم ملی با حضور نفرات راه یافته طی روزهای ۲۲ تا ۲۵ اسفند در تهران و زیر نظر سمانه خوش قدم سرمربی این تیم برگزار می شود.
محمدصالحی در پایان اظهار کرد: تیم ملی کاراته بانوان ایران خود را برای شرکت در مسابقات کشورهای اسلامی که سال آینده در در باکو آذربایجان برگزار می شود، آماده می کند.
در استان کرمانشاه بالغ بر ۱۷ هزار کاراته کا در بیش از ۴۰ سبک کنترلی و آزاد فعالیت می کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • رئيس هيات كاراته كرمانشاه
  • ناصر محمد صالحي
  • تيم ملي كاراته بانوان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست