اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۱۲۰ میلیون تومان لوازم خانگی قاچاق در اسلام آبادغرب کشف شد
1547209444_n83166616-72772192.jpg

۱۲۰ میلیون تومان لوازم خانگی قاچاق در اسلام آبادغرب کشف شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، سرهنگ ‘علیرضا مرزبانی’ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس اسلام آبادغرب مبنی بر انتقال و جابه جایی مقدار زیادی کالای قاچاق توسط پنج دستگاه وانت نیسان، شناسایی قاچاقچیان و توقیف خودروهای آن ها در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: با شناسایی محل تردد قاچاقچیان، تیمی از ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در مکان مورد نظر مستقر و در فرصت مناسب و با اقدامی ضربتی نسبت به توقیف هر پنج دستگاه خودروی نیسان اقدام کردند.
سرهنگ مرزبانی تصریح کرد: در بازرسی از این خودروها، تعداد زیادی لوازم خانگی قاچاق شامل یخچال، ماشین لباس شویی، ماشین ظرفشویی و مایکروفر و همچنین ۱۰۰ تخته پتو کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه یادآور شد: طبق نظر کارشناسان مربوطه، ارزش محموله قاچاق کشف شده به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال می رسد.
وی ادامه داد: در این راستا رانندگان هر پنج دستگاه خودروی حامل بار قاچاق دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

** کشف بیش از ۱۰۰ میلیون ریال چک پول تقلبی در سنقروکلیایی
فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از کشف ۲۰۷ قطعه چک پول تقلبی ۵۰۰ هزار ریالی در مجموع به مقدار ۱۰۰ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال خبر داد.
سرهنگ ‘غضبان احمدی فرد’ اظهار داشت: این مقدار چک پول تقلبی طی ۲ مرحله کشف و در این راستا سه نفر نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.
وی افزود: در مامورریت نخست، پلیس موفق به شناسایی ۲ نفر شدند که سوار بر یک دستگاه خودرو در حال حمل چک پول تقلبی بودند که در عملیاتی ضربتی ماموران پلیس اقدام به دستگیری آن ها اقدام کردند.
سرهنگ احمدی فرد ادامه داد: در بازرسی از خودروی توقیف شده تعداد ۱۰۰ فقره چک پول تقلبی ۵۰۰ هزار ریالی به ارزش ۵۰ میلیون ریال کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی خاطرنشان کرد: در ماموریت دوم و پس از اطلاع پلیس از اینکه فردی در منزل خود مقدار زیادی چک پول تقلبی نگهداری می کند پس از کسب مجوز قضائی از این مکان بازرسی کردند.
وی گفت: در بازرسی ماموران ۱۰۷ قطعه چک پول تقلبی ۵۰۰ هزار ریالی در مجموع به مقدار ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال کشف شد.
سرهنگ احمدی فرد در پایان گفت: پلیس با جدیت به مقابله با مجرمان پرداخته و اجازه نمی دهد فضای جامعه را ملتهب کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

پليس

كالاي قاچاق

چك پول تقلبي

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست