اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۱۲ میلیارد ریال برای تجهیز بخش بهداشت و درمان سرپل ذهاب هزینه شده است
82469837-71493691.jpg

۱۲ میلیارد ریال برای تجهیز بخش بهداشت و درمان سرپل ذهاب هزینه شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مازیار طهماسبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین سه دستگاه آمبولانس با ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای خدمات رسانی به بیماران در این شهرستان در ۶ ماهه دوم سال ۹۵ خریداری شد.
وی همچنین با اشاره به آماده باش مراکز درمانی شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی، اظهار کرد: در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب طبق برنامه ریزی صورت گرفته ، ۱۸ پزشک متخصص و تیمی از پزشکان عمومی آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به همشهریان و مسافران نوروزی هستند.
وی بیان کرد: مجموعه بهداشت و درمان سرپل ذهاب با بیش از ۵۰۰ نیرو در ایام نوروز در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران و گردشگران نوروزی هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب اضافه کرد که تا پایان ایام نوروز نظارت و بازرسی از فعالیت برخی مراکز تهیه ، توزیع و عرضه مواد غذایی از جمله آجیل، خشکبار و شیرینی ، اماکن عمومی ، اقامتی ، تفریحی و رستوران ها تشدید می شود.
طهماسبی گفت: به منظور حفظ تامین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و پیشگیری از بروز بیماری ، طرح بازرسی از مراکز تهیه و توزیع و عرضه مواد غذایی سرپل ذهاب تشدید می شود.
وی اضافه کرد که ۲ مرکز بهداشت و درمان روستایی در روستاهای بزمیرآباد و قلعه بهادری با مستقر شدن تیمی از پزشکان عمومی کشیک و سایر نیروهای پیراپزشکی در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات در ایام تعطیلات نوروزی فعال هستند.
وی ادامه داد: بخش فوریت های پزشکی و رسیدگی به مشکلات ناشی از تصادف های شهری نیز در ایام نوروز در آمادگی کامل به سر می برند.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار:سیروس صدیقی چگینی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • درماني
  • تجهيز
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست