اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی در گیلانغرب بهره برداری شد
81952870-70501177.jpg

۱۰ طرح عمرانی و خدماتی در گیلانغرب بهره برداری شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فرماندار گیلانغرب ساختمان پاسگاه های انتظامی دهستانهای چله، ویژنان و کلانتری این شهر، بوستان و مجموعه شهر بازی کودکان در روستاهای گورسفید و نسار دیره، رونمایی از تمثال شهدا، بهسازی معابر و بلوار روستای شهرک و سه طرح سامانه آبیاری تحت فشار در دهستان حومه را از طرح هایی نام برد که در هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
کرم محمدی مجموع اعتبار هزینه شده برای اجرا و تکمیل این طرح ها را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: با بهره برداری از طرح های عمرانی در دست اقدام زمینه اشتغال برای تعدادی از جوانان جویای کار گیلانغربی فراهم می شود.
نماینده عالی دولت در گیلانغرب دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را فرصتی ارزشمند برای تبیین ارزش ها و دستاوردهای نظام اسلامی توصیف کرد و اظهار داشت: طرح هایی که در طول ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی در شهرستان مرزی گیلانغرب اجرا و تکمیل شده است در مقایسه با رژیم طاغوت به هیچ عنوان قابل قیاس نیست.
همچنین در هفتمین روز از دهه بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار صرف خرید جهیزیه برای نوعروسان سرپل ذهابی شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب روز یکشنبه در حاشیه آیین جشن اهدا جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش این نهاد حمایتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته و با صرف این میزان اعتبار کالاهای اساسی برای ۲۵ نوعروس سرپل ذهاب خریداری شد و در اختیار آنان قرار گرفت.
علی اصغر برق پور اظهار کرد: یکی از وظایف مهم کمیته امداد فراهم کردن شرایط ازدواج آسان برای جوانان مددجو است و برای تحقق این مهم از تمام ظرفیت ها استفاده می شود.
این مقام مسئول اضافه کرد که نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب آموزش های لازم را در زمینه بهداشت فردی و روانی، اعتقادی و فرهنگی، نحوه فرزند پروری و تربیت فرزند سالم فرا گرفتند.
برق پور در ادامه افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۰۰ مورد جهیزیه به ارزش دو میلیارد ریال در اختیار نوعروسان سرپل ذهابی قرار گرفت.
کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب هفت هزار و ۱۹۸ نفر در قالب سه هزار و ۱۵ خانوار را زیرپوشش دارد.
سرپل ذهاب با بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست