اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / یک هزار و ۷۰۶ دستگاه خودرو برای برگزاری انتخابات بکار گرفته ایم
81980861-70552496.jpg

یک هزار و ۷۰۶ دستگاه خودرو برای برگزاری انتخابات بکار گرفته ایم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، رضا رحیمی شامگاه جمعه در نشستی با خبرنگاران که در محل ستاد انتخابات در استانداری برگزار شد، افزود: با وجود تنگنای مالی، برای تامین هزینه های برگزاری انتخابات علاوه بر اینکه از اعتبارات وزارت کشور استفاده کردیم، منابع مالی ستاد انتخابات کرمانشاه را نیز بکار گرفتیم.
وی اظهار کرد: خوشبختانه فرمانداری ها و بخشداری های استان نیز در هزینه های خود صرفه جویی کردند و با حسن مدیریت هزینه ها را کاهش دادند.
به گفته مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان کرمانشاه، در این دوره آمادگی برگزاری انتخابات را بصورت رایانه ای داشتیم و حتی تجهیزات لازم را نیز خریداری کردیم و سخت افزارهایی چون مودم، سیمکارت و… را نیز در اختیار فرمانداری ها قرار دادیم ولی در نهایت با توافق شورای نگهبان و وزارت کشور برگزاری رایانه ای منتفی شد و ما هم تابع این دستور بودیم.
رحیمی گفت: در این دوره بر سر هر شعبه اخذ رای پنج ناظر شورای نگهبان داریم در حالیکه در دوره های قبل تعداد این ناظران، ۲ نفر بودند.
وی همچنین از همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی که خودرو و نیروهای خود را در خدمت برگزاری بهینه انتخابات قرار دادند، قدردانی کرد.
وی گفت: برای برگزاری این دوره از انتخابات در مجموع ۳۰ هزار نفر از عوامل اجرایی و برگزاری مشارکت دارند.
رحیمی گفت: واپسین ساعات رای گیری، مردم کرمانشاه ثابت کردند که حماسه آفریده اند و امیدوارم در زمان باقیمانده این حماسه به اوج خود برسد.
در انتخابات مجلس در استان کرمانشاه ۸۹ نامزد و برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری چهار نامزد با یکدیگر رقابت می کنند و در نهایت هشت نماینده مجلس و ۲ نماینده خبرگان رهبری برگزیده می شوند.
در قبال یک میلیون و ۵۰۷ هزار نفر واجد شرایط رای در استان کرمانشاه، یک میلیون و ۸۳۰ هزار تعرفه رای توزیع شده است.
۶۵۳۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • استان کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست