اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / یک هزار رای اولی در شهرستان دالاهو پای صندوق های رای می روند
81977535-70546370.jpg

یک هزار رای اولی در شهرستان دالاهو پای صندوق های رای می روند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فرامرز اکبری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مجموع افرادی واجد شرایط رای دادن در این شهرستان نزدیک به ۳۰ هزار نفر هستند.
وی همچنین از اختصاص ۵۰ شعبه ثابت و سیار اخذ رای در دالاهو خبر داد و گفت: بیشتر شعب اخذ رای در روستاها مستقر خواهد شد.
اکبری ادامه داد: بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی نظیر بازرسان و سربازرسان، نمایندگان فرمانداری، هیات بازرسی، نیروی انتظامی و … کار برگزاری انتخابات را در شهرستان دالاهو بر عهده خواهند داشت.
سرپرست فرمانداری دالاهو در ادامه با تاکید بر آماده بودن شرایط برای حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رای افزود: اهالی این شهرستان همواره نشان داده اند هر زمان که لازم باشد حتما در حمایت از انقلاب و نظام در صحنه حضور دارند.
وی یادآور شد: شرکت حدود ۹۱ درصد از واجدین شرایط در انتخابات دوره گذشته دلیلی بر این مدعاست که اهالی شهرستان دالاهو در عرصه های این چنینی حضوری پرشور و دشمن شکن دارند.
اکبری در پایان گفت: مطمئنا شور مردم برای شرکت در انتخابات با شعور نیز همراه خواهد بود و مردم اصلح ترین نامزدها را روانه مجلس خبرگان و شورای اسلامی می کنند.
در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو ۱۵ نامزد برای کسب یک کرسی مجلس شورای اسلامی تلاش می کنند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه هفتم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات مجلس
  • فرمانداری دالاهو
  • رای اولی ها

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست