اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / یک مسوول: عملیات مرصاد ضربه مهلکی بر پیکره منافقان وارد کرد
82162876-70889943.jpg

یک مسوول: عملیات مرصاد ضربه مهلکی بر پیکره منافقان وارد کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

سرهنگ مجتبی کاکایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت سالروز عملیات آزاد سازی مرصاد (پنجم مرداد سال ۶۷) ، با بیان اینکه درعملیات مرصاد فشار طاقت فرسای رژیم بعثی عراق، جمهوری اسلامی ایران را با مشکلات فراوانی در زمینه های نظامی ، سیاسی و اقتصادی مواجه ساخت ، افزود: در این عملیات غرورآفرین عشق و وفاداری رزمندگان اسلام به انقلاب و رهبری به اثبات رسید.
وی اظهار کرد: اقدام مشترک عراق و منافقان و پیشروی آنان به عمق خاک ایران در عملیات مرصاد ، در رسانه های جهان بازتاب گسترده ای یافت و حساسیت های زیادی را در داخل کشور برانگیخت.
وی بیان کرد: رزمندگان کرمانشاهی در دوران هشت سال دفاع مقدس در عملیات های مختلفی شرکت کردند و نقش تاثرگذار آنان در پیروزی عملیات مرصاد بر کسی پوشیده نیست.
جانشین فرمانده بسیج سپاه سرپل ذهاب اضافه کرد: عملیات مرصاد نشان از حضور با رشادت رزمندگان اسلام در برابر رژیم بعثی عراق است و جوانان با گذشت از جان و مال خود از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کردند.
سرهنگ کاکایی گفت: در عملیات مرصاد رزمندگان با لبیک گفتن به فرمان امام خمینی (ره) با ایستادگی در برابر منافقان کوردل توانستند بخش وسیعی از خاک میهن اسلامی را از دشمنان نظام اسلام بازپس بگیرند.
وی با اشاره به هلاکت شماری زیادی از منافقان و بازپس گیری مناطق اشغال شده در عملیات مرصاد عنوان کرد: تبیین ی مقاومت و پایداری رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا در جامعه لازم و ضروری است.
سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت ، ۸۵۶ شهید را در دوران دفاع مقدس تقدیم نظام اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • گرامیداشت
  • عملیات مرصاد
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست