اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / یکی از مولفه های اصلی انقلاب حضور مردم در صحنه است
n83205788-72839023.jpg

یکی از مولفه های اصلی انقلاب حضور مردم در صحنه است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، هدایت حاتمی روز دوشنبه در جمع پرشور مردم شهر مرزی پاوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن افزود: یکی از شاخصه های مهم در دنیای امروز حضور مردم در صحنه های مختلف است.
وی اظهار داشت: این حضور بصورت بسیار معجزه آسایی فعالیتها را پیش می برد و پروژه ها را به سامان رسانده و اهداف و آرمانها را محقق می سازد.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: بسیار خرسند و شادمانیم که جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را در حالی برگزار می کنیم که دشمنان وعده داده بودند که جشن سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار نخواهد شد.
حاتمی افزود: اما امروز تمام رسانه های دنیا با ثبت و ضبط این حضور حماسی و پرشور ملت ایران شاهد این مهم بودند که ملت ایران کماکان با همان عهد و آرمان سال ۵۷ پای انقلاب اسلامی خود هستند و پایمردی می کنند.
وی تاکید کرد: در هرجایی که مردم حضور داشتند فعالیت چشمگیر بود و موفقیت کامل بوده است و هر جا که مردم حضور نداشتند موضوع پیش نرفته است.
معاون استاندار کرمانشاه به عوامل موفقیت انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: سه عامل عمده در این موفقیت مؤثر بوده اند اول رهبری معمار کبیر انقلاب، شخصیتی ستودنی و بی همتا و بی نظیر، دوم محتوای اسلامی و ظلم ستیزی، عدالتخواهی، سرتعظیم فرود نیاوردن برای استکبار و استعمار که در بطن تعالیم اسلامی آمده و سومین عامل نیز حضور مردم در صحنه است.
وی افزود: بسیاری از تحلیلگران سیاسی وقتی ریشه های انقلاب اسلامی را مرور می کنند تقریبا نتیجه همه مطالعات بطور مشخص این سه عامل در آن قرار دارند.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: همه شاهد هستیم که سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هر سال باشکوه وعظمت حضور مردم به سمت آرمانهای خود نزدیک ونزدیکتر می شود.
حاتمی از حضور حماسی، پرشور و بی نظیر مردم مرزدار شهرستان پاوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و این حضور را هوشمندانه و باتدبیر و درایت دانست.
معاون استاندار کرمانشاه افزود: این حضور پرشور و بی نظیر در حالی است که همه شاهد مشکلات و تنگناهای اقتصادی مردم عزیزمان و ناملایمات بین المللی و فشار و تحریمهای آنها علیه کشورمان هستیم.
حاتمی به مقایسه عملکرد قبل و بعد از انقلاب در کشور پرداخت و گفت: در بسیاری از شاخص ها ما جلو هستیم، ضمن اینکه منکر این هم نیستیم که ضعف وجود ندارد.
وی افزود: ولی موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب اصلا قابل مقایسه نیست و خدمات رسانی این نظام به روستاها علاوه بر آب و برق و گاز و… به اینترنت پرسرعت رسیده است.
معاون استاندار گفت: ما نزدیک به ۱۷۲ سد را بعد از انقلاب ساختیم، در زمینه فناوری های نوین و علمی به جاهای بلندی رسیده ایم.
حاتمی تصریح کرد: ما در زمینه تولید برق، قدرت چهاردهم دنیا هستیم و در رشد علمی امروز دنیا بر روی ما حساب می کند و تمام این موفقیت ها عامل اصلیش حضور مردم است.
معاون استاندار کرمانشاه افزود: همه ما باید این سرمایه بی نظیر، اجتماعی، بیکران و ارزشمند را باید ارج بنهیم و قدر بدانیم و زمانه شناسی این مردم عزیز را قدر بدانیم.
وی گفت: انشاالله در ادامه راه باید مشکلات و موانع پیش رو با حضور و حمایت شما و تلاش و تدبیر و دلسوزی مسئولان یکی پس از دیگری حل و برداشته شود.
حاتمی بااشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و گرانی اجناس و کالاها گفت: با تمام تلاش مشغولیم تا انشاالله این مشکلات حل شود.
وی گفت: دستاوردهای بزرگ مشکلات کوچک را به همراه دارد و انشاالله این مشکلات با حضور و مشارکت شما حل خواهد شد.
معاون استاندار گفت: ما به راه خود مطمئن و امیدواریم زیرا راه ما راه شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری است که راه کاملا روشنی است.
حاتمی افزود: جمهوری اسلامی ایران تمامی معادلات امریکا را در جهان و خاورمیانه برهم زده و تمام ناراحتی و عصبانیت امریکا از ما به همین دلیل است
وی گفت: جمهوری اسلامی به امریکا اجازه نداده است که در اطراف ما و حتی خاورمیانه دولت سازی و علیه ما کشور درست کند، تمام برنامه ها و معادلاتش را به هم ریختیم.
حاتمی به امنیت کشور به عنوان یک مؤلفه مهم اشاره کرد و گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی جزیره امن خاورمیانه است به دلیل حضور مردم و درایت رهبر معظم انقلاب است و با مسئولیت شناسی مسئولان و قدرت و اقتدار نیروهای مسلح کشور است.
وی افزود: تمام این مؤلفه ها با حضور مردم تکمیل و به سرانجام رسیده است.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: مردم پاوه مرزدارانی متعهد و وفادار به انقلاب و نظام بوده وهستند لذا برای توسعه و عمران و آبادانی، رفع مشکلات اقتصادی و تأمین معیشت این مردم عزیز تمام تلاشمان را خواهیم کرد.
مردم مرزدار پاوه امروز در حالی که ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه، ایده پور فرماندار، مسئولان و روحانیون را در پیشاپیش خود داشتند با حضوری بی نظیر و پرشور از میدان شهدا به طرف میدان مولوی حرکت کردند و با سردادن شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود و ای رهبر آزاده ، آماده ایم آماده، تنفر و انزجار خود را از شیطان بزرگ و فرزند ناخلفش رژیم اشغالگر صهیونیستی ابراز و یکبار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

سياسي

راهپيمايي ۲۲ بهمن

عوامل پيروزي انقلاب

چهل سالگي انقلاب

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست