اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / یادواره ۳۱ شهید مناطق عملیاتی سنقرو کلیایی برگزار شد
n82631742-71805434.jpg

یادواره ۳۱ شهید مناطق عملیاتی سنقرو کلیایی برگزار شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، یکی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در این مراسم به تشریح مقام و جایگاه والای شهدا پرداخت و گفت: خون شهدا به بشریت حیات بخشید.
سردار عبدالله ویسی با بیان اینکه خط شیطان در طول تاریخ همیشه وجود داشته و امروز به صورت گروه ها و حزب هایی با عنوان داعش نمایان شده است، گفت: ایستادگی با صلابت در مقابل ستمگران، ماموریت امروز ما است.
وی با استناد به فرمایش های حضرت امام (ره) گفت: تقدیم شهید برای به احتزاز در آمدن پرچم لا اله الا الله و نجات جهان با قدرت بسیج است.
یادگار دوران دفاع مقدس افزود: مشکل اساسی جامعه امروز ما بیکاری است که جوانان بایستی بر خدا و دین خدا اعتماد و توکل داشته باشند و انشاالله دولت دوازدهم اقدام های موثری برای ایجاد اشتغال انجام خواهد داد.
دیدار و سرکشی از خانواده های شهدای روستای کیونان، اجرای مداحی و سرود، بیان خاطرات توسط یادگاران عملیاتهای منطقه سنقر و کلیایی و اهدا هدایا و لوح تقدیر به خانواده های معظم شهدا و خبرنگاران از دیگر برنامه های این مراسم بود.
سنقر و کلیایی با ۸۲ هزارنفر جمعیت در فاصله ۸۵ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده و روستای کیونان در فاصله ۳۵ کیلومتری غرب سنقر قرار دارد.
۸۰۶۶/۷۴۴۶ خبرنگار:هادی رنجبر ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

ياواره شهدا

سنقر و كليايي

عبدالله ويسي

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست