اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / یادواره شهدای شهرستان جوانرود برگزارشد
n83200317-72829776.jpg

یادواره شهدای شهرستان جوانرود برگزارشد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود به رشادت های مردم این خطه از میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم جوانرود ۴۰ سال با ایثار و از خودگذشتگی در دفاع از میهن اسلامی در مقابل دشمنان ایستادگی کردند، امروز نیز در همه صحنه ها آماده دفاع از نظام جمهوری اسلامی هستند.
سرهنگ ابوذر انوری، با تاکید بر بصیرت و دشمن شناسی افزود: بصیرت و دشمن شناسی نیاز امروز جامعه است.
امام جمعه جوانرود نیز گفت: شهیدان گرانقدر و والامقام به دلیل دفاع از ملت و کشورشان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای مردمشان فراهم نمایند و امنیت امروز کشور ایران اسلامی مرهون از خودگذشتگی شهداست.
ماموستا ملا احمدفخری به تهدیدها و فشارهای روانی استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: استکبار و در راس آن آمریکا از گذشته تا امروز به ‌دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران بوده است اما هیچگاه موفق نبوده و نخواهد بود.
یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس هم به دلاوری های مردم جوانرود اشاره کرد و گفت: پیشمرگان کُرد مسلمان در سال‌های حماسه و خون در جبهه‌ها همدوش برادران پاسدار خود در دفاع از تمامیت ارضی کشور جانانه افتخار آفریدند.
سردار رضا افروز افزود: ما باید فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان، ایثارگران و پیشمرگان کُرد مسلمان را به صورت صحیح در جامعه خود نهادینه و به نسل‌های بعد منتقل کنیم.
شهرستان جوانرود ۳۴۲ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

فرهنگي

يادواره شهدا

ما و شهدا

چهل سالگي انقلاب

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست