اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / یادمان شهدای گمنام زمینه ساز ایجاد فضای معنوی در شهرستان کنگاور است
82213961-70986553.jpg

یادمان شهدای گمنام زمینه ساز ایجاد فضای معنوی در شهرستان کنگاور است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، حجت الله امیری روز پنجشنبه در دومین نشست هیات امنا یادمان شهدای گمنام کنگاور اظهار داشت: زیباسازی و ساماندهی یادمان های شهدای گمنام شهرستان در سال جاری در دستور کار این هیات قرار دارد.
وی با بیان اینکه ساماندهی باید بگونه ای باشد که مسیر دسترسی برای مردم و افراد مسن و ایجاد سرویس های بهداشتی، آبرسانی آب شرب و برگزاری نمایشگاه با موضوعات فرهنگی و سیره شهدا و همچنین اجرای برنامه های دینی – مذهبی در جوار در آن دیده شود.
امیری افزود: انتظار می رود شهرداری های کنگاور و گودین با فراهم کردن حداقل امکانات و کاشت نهال در یادمان ها، شرایط را برای برگزاری آیین های مذهبی فراهم کنند.
معاون فرماندار کنگاور ضمن تاکید بر برگزاری جلسات منظم ماهیانه، افزود: اعضای هیات امنا در جهت ارتقا سطح کیفی جلسات پیشنهادهای عملی ارایه کنند.
شهردار کنگاور نیز در این جلسه گفت: تمام توان خود را با نیات خالصانه برای بسترسازی و فراهم کردن شرایط بهتر در یادمان شهدای گمنام به کار خواهیم گرفت.
اردشیر مولایی عنوان کرد: در صورت تامین اعتبار در سال جاری، برنامه هایی برای سال ۹۵ در دستور کار قرار دارد که اصلاح مسیر ورودی یادمان شهدای گمنام کنگاور، توسعه و ساماندهی مسیر اصلی، کاشت گل های تزیینی و ایجاد مبلمان های فضایی اشاره کرد.
شهردار گودین نیز در این جلسه، گفت: جانمایی فضاهایی که قرار است در پیرامون یادمان شهدای گودین احداث شود انجام شده و همچنین تعداد ۱۰۰ اصله نهال نیز کاشته شده که بطور مستمر آبیاری و حفاظت می شوند.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۸۵ هزار نفر در شرق کرمانشاه قرار دارد که میزبان پنج شهید گمنام در کنگاور و دو شهید گمنام در گودین است.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • فرهنگی
  • شهدای گمنام
  • کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست