اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / گل آرا: آماده کسب سهمیه المپیک هستم
82114851-70800479.jpg

گل آرا: آماده کسب سهمیه المپیک هستم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

رقابت های بوکس قهرمانی جهان و گزینشی المپیک برزیل از امروز (پنجشنبه) در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز شده و تیم ملی کشورمان با هشت مشتزن در این رقابت ها حضور دارد.
فروتن گل آرا یکی از اعضای تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امروز مراسم وزن کشی انجام می شود و با حریفان خود آشنا می شویم.
وی عنوان کرد: تمامی بوکسورهایی که تاکنون موفق به کسب سهمیه المپیک نشده اند در این رقابت ها حاضر می شوند از این رو کسب سهمیه دشوار است.
عضو تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران، در رابطه با وضعیت آمادگی خود، گفت: پیش از اعزام به این رقابت ها تمرین خود را به خوبی انجام داده ام و در آمادگی کامل به سر می برم.
گل آرا ادامه داد: تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا بتوانیم در این رقابت ها سهمیه المپیک را کسب کنم و در رینگ ریودوژانیرو به روی رینگ بروم.
وی یادآور شد: در رقابت های انتخابی المپیک لندن داور به ناحق سهمیه المپیک را از من گرفت اما در این رقابت ها اجازه تکرار چنین اتفاقی را نخواهم داد.
این ملی پوش کرمانشاهی توضیح داد: حضور در رقابت های المپیک و کسب مدال در آن، آرزوی هر ورزشکاری است، من هم تمام تلاش خود را از سال ها قبل به کار گرفته ام تا در المپیک برای کشورم مدال آوری کنم.
گل آرا عنوان کرد: با توجه به شناختی که از حریفان خود در وزن ۶۰ کیلوگرم دارم کسب سهمیه المپیک در باکو کار ساده ای نیست، با این حال من برای برنده شدن به اینجا آمده ام.
در وزن ۶۰ کیلوگرم رقابت های قهرمانی جهان پنج بوکسور می توانند سهمیه حضور در المپیک برزیل را کسب کنند که کارشناسان بوکس معتقدند گل آرا با توجه به توانایی که دارد از شانس بالایی برای قرار گرفتن در بین این پنج نفر برخوردار است.
رقابت های بوکس قهرمانی جهان تا پنجم تیر ماه در باکو ادامه خواهد داشت.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • بوكس
  • گل آرا
  • سهميه المپيك

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست