اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / گشت نامحسوس مبارزه با قاچاق راه اندازی می شود
82170873-70905040.jpg

گشت نامحسوس مبارزه با قاچاق راه اندازی می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

داریوش جودکی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این گشت به صورت نامحسوس در سطح بازار و مغازه های استان حضور پیدا می کند و با صاحبان کالاهای قاچاق برخورد خواهد کرد.
وی افزود: این گشت ها بر کل کالاها نظارت خواهند داشت، اما برای گام نخست اولویت خود را بر کالاهای سلامت محور همچون مواد خوراکی و آرایشی قرار می دهند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یکی از اولویت های این اداره کل دانست و گفت: برای مبارزه با پدیده قاچاق از ظرفیت های دیگر دستگاه ها نیز استفاده می کنیم.
جودکی با بیان اینکه نهادهای دولتی و انتظامی استان کرمانشاه در زمینه مبارزه با قاچاق فعالیت های خوبی دارند که قابل تقدیر است، ادامه داد: همکاری و هماهنگی مطلوبی که بین دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه وجود دارد، باعث شده که میزان کشفیات کالای قاچاق در این استان چشمگیر باشد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با تاکید بر اهمیت مبارزه با کالای قاچاق گفت: ورود کالای قاچاق به کشور به بدنه تولید و اقتصاد آسیب می زند، از این رو باید برای کمک به اقتصاد داخلی از ورود این کالاها جلوگیری کرد.
براساس اعلام نیروی انتظامی استان کرمانشاه از ابتدای سال تاکنون ۱۱۰ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کرمانشاه کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۰ درصد رشد دارد.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • قاچاق
  • کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست