اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / گزینه قطعی ملت ما در مقابل دشمن مقاومت است
n83317622-73033279.jpg

گزینه قطعی ملت ما در مقابل دشمن مقاومت است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی محمد لروند در خطبه های این هفته نماز جمعه کنگاور افزود: آمریکا از همان ابتدای انقلاب مشکلات اقتصادی را برای ایران ایجاد کرد و ۴۰ سال ملت ایران را در حصر اقتصادی قرار داد ولی این حصر نه تنها به ایران ضربه نزده است، بلکه باعث بالندگی ایران شد.
وی اضافه کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مذاکره سم است و جنگ نیز نمی شود و آمریکا اکنون دچار یاس شده است و تنها گزینه ملت ایران ایستادگی و مقاومت در برابر آمریکاست.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تبریک میلام امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: در این ماه مردم نیک اندیش باید اطعام ایتام، نیازمندان و محرومین را مورد توجه جدی قرار دهند و دفتر امام جمعه تاکنون یک هزار و ۱۰۰ خانواده نیازمند واقعی را شناسایی و مورد حمایت قرار داده است.
خطیب جمعه کنگاور با بیان اینکه تنها در هر ماه ۳۰ میلیون تومان به عنوان صدقه در این شهرستان جمع آوری می شود، اظهار داشت: این در حالیست که کمیته امداد ماهیانه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان حقوق به حساب مدددجویان واریز می کند.
حجت الاسلام لروند افزود: از مردم این شهرستان بخصوص افرادی که داری تمکن مالی هستند انتظار است در هفته کمک به محرومین به فقرا و ایتام کمک کنند.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

سياسي

امام جمعه كنگاور

حجت الاسلام لروند

راه مقابله با دشمنان

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست