اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / گردهمایی بسیجیان شهرستان جوانرود برگزار شد
81972892-70538181.jpg

گردهمایی بسیجیان شهرستان جوانرود برگزار شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جوانرود گفت: حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات خبرگان و مجلس، دشمنان را ناکام خواهد کرد.
حجت الاسلام سجاد کرمی افزود: هرگاه مردم در انتخابات شرکت کرده اند با حضور و رای خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی زده اند و در هفتم اسفند امسال نیز بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات دشمنان را مایوس خواهند کرد.
وی با اشاره به اقدامات دشمنان برای کم رنگ کردن حضور مردم افزود: دشمنان تلاش و هزینه های فراوانی برای کم رنگ کردن حضور مردم در هفتم اسفند انجام داده اند و کسانی که در انتخابات حضور نیابند به دشمن کمک می کنند.
حجت الاسلام کریمی یادآور شد: مردم کسانی را انتخاب کنند که عزت و اقتدار نظام را حفظ کنند و با بصیرت و اهل آگاهی و فهم و دانش باشند.
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز بصیرت و آگاهی و هوشیاری را عامل ایستادگی در برابر نقشه های شوم دشمنان دانست و گفت: لازم است با بصیرت و آگاهی و هوشیاری در برابر توطئه های شوم دشمنان ایستادگی نماییم.
سرهنگ حسین کولیوند با اشاره به اهمیت دو انتخابات پیش رو افزود: میزان مشارکت مردم در این انتخابات بسیار مهم است زیرا همه دنیا به طور مستقیم انتخابات ایران را دنبال می کنند.
وی در ادامه سخنانش توجه به اصل راهبردی اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر معظم انقلاب تبیین شده را یکی از مهم ترین راهکارها برای مقابله با نفوذ اقتصادی دشمن دانست و یادآور شد: توجه به اقتصاد مقاومتی یکی از ضرورت های جامعه امروز ایران اسلامی است.
شهرستان جوانرود با ۷۴ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • گردهمایی بسیجیان
  • درجوانرود

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست