اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / گاز گرفتگی موجب مرگ راننده تانکر سوخت رسان در قصرشیرین شد
81983751-70557422.jpg

گاز گرفتگی موجب مرگ راننده تانکر سوخت رسان در قصرشیرین شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مرادعلی تاتار یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این راننده تانکر به علت روشن کردن گاز پیک نیک در داخل خودرو در مرز پرویزخان قصرشیرین دچار گاز گرفتگی شد.
وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از محل این حادثه هیچ گونه مدارک شناسایی از راننده تانکر به دست نیاوردند افزود: پس از اعزام نیروهای امدادی و مرکز اورژانش فوریت های پزشکی قصرشیرین مشخص شد که هفت ساعت از زمان مرگ این راننده گذشته است.
وی بیان کرد: نیروهای امدادی و مرکز اورژانش فوریت های پزشکی پس از انجام مراحل قانونی جسد این راننده تانکر را به بیمارستان ابوالفضل العباس (ع) قصرشیرین منتقل کردند.
در یک ماه گذشته این دومین حادثه ناشی از مسمومیت گاز منوکسد کربن برای رانندگان کامیون و یا تانکرهای سوخت در مرز رسمی پرویزخان است که در نهایت منجر به مرگ آنان شد.
مرز پرویزخان قصرشیرین که بیش از ۵۴ درصد صادرات کالاهای غیرنفتی کشورمان به عراق را بر عهده دارد فاقد مکانی خاص برای استراحت کارگران و رانندگان شاغل در این بخش است.
روزانه به طور میانگین شاهد تردد ۲۵۰ مسافر به اقلیم کردستان عراق از طریق مرز رسمی پرویزخان هستیم و همچنین روزانه بیش از یک هزار دستگاه کامیون حامل کالاهای صادراتی از مرز بین المللی پرویزخان و ۵۰۰ دستگاه کامیون نیز از مرز خسروی به کشور عراق صادر می شود.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت بیش از ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک با عراق دارد که در امتداد این مرز طولانی، ۲ مرز رسمی پرویزخان و خسروی فعال است که پرویزخان با اقلیم کردستان عراق و خسروی با حکومت مرکزی عراق و بخش عربی هم مرز است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • گازگرفتگی
  • مرگ
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست