اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / کمک ۱۲۰ میلیون ریالی خیرین به خانواده های نیازمندان

کمک ۱۲۰ میلیون ریالی خیرین به خانواده های نیازمندان

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جعفر دانش پرور مسئول جمعیت امداد دانشجویی، مردمی امام علی (ع) کرمانشاه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مراسم برای یازدهمین سال متوالی روز جمعه در تالار وحدت شهر کرمانشاه برگزار شد.
وی ادامه داد: برای خدمات رسانی بهتر به خانواده های نیازمند و تامین مایحتاج آن ها در شب عید به مبلغی در حدود یکصد میلیون ریال دیگر نیاز است.
دانش پرور تامین پوشاک، موادغذایی و سایر ملزومات را از جمله برنامه هایی عنوان کرد که جمعیت امداد دانشجویی، مردمی امام علی (ع) کرمانشاه در روزهای آتی و پیش از فرا رسیدن پایان سال آن ها را خریداری خواهد کرد.
مسئول جمعیت امداد دانشجویی، مردمی امام علی (ع) کرمانشاه همچنین از برنامه ریزی برای خدمت رسانی به یک هزار کودک نیازمند و تحت پوشش قرار دادن آنها و خانواده هایشان خبر داد و افزود: تلاش خواهیم کرد تا برای شب عید برنامه های ویژه ای را برای این کودکان و خانواده های آنها داشته باشیم.
وی تصریح کرد: خیرینی که بخواهند خودشان به طور مستقیم با خانواده های بی بضاعت آشنا شده و به آنان کمک کنند می توانند به دفتر این انجمن واقع در میدان غدیر مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۸۹۹۸۴۶۶ تماس حاصل کنند.
دانش پرور در پایان گفت: جمعیت امام علی (ع) در سراسر کشور فعال است و در محله های فقیرنشین اقدام به شناسایی خانواده های بی بضاعت کرده و تلاش می کند تا در قالب کمیته های مختلف نسبت به حل مشکلات اجتماعی، آموزشی، فرهنگی و… آنها اقدام کند.
این جمعیت در فصول مختلف سال و در مناسبت های مختلف نظیر ماه رمضان، عید نوروز، ماه محرم و … خدمات متنوعی را به خانواده های نیازمند ارائه می کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • جشن بزم مهر
  • جعفر دانش پرور
  • مسئول جمعیت امداد دانشجویی امام علی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست