اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / کشف ۴۲ مورد سرقت به ارزش بیش از دو میلیارد ریال در کرمانشاه
82239207-71035238.jpg

کشف ۴۲ مورد سرقت به ارزش بیش از دو میلیارد ریال در کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز پنجشنبه به نقل از سردار منوچهر امان اللهی اعلام کرد: در پی افزایش وقوع سرقت احشام در سطح استان کرمانشاه و حساسیت این موضوع، پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی مستمر، سارقان را شناسایی کرد.
وی افزود: اعضای این باند سه نفره با استفاده از چندین دستگاه خودروی پژو و سمند در سطح استان کرمانشاه و سایر استان های همجوار، سرقت های متعددی در زمینه احشام مرتکب شده بودند که در این راستا موضوع در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.
مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با توجه به دسترسی نداشتن به آدرس محل اختفای این متهمان، با انجام کارهای اطلاعاتی و اعلام موضوع به پلیس آگاهی شهرستان های تابعه و نیز تحت نظر قرار دادن محورهای مواصلاتی، در نهایت مشخص شد سر کرده این باند پس از انجام سرقت در یکی از استان های همجوار، در ایست بازرسی شهرستان کنگاور با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل ۱۰ رأس دام سرقتی، دستگیر و از سوی مقام قضایی راهی زندان شده است.
سردار امان اللهی ادامه داد: با توجه به سابقه دار بودن متهم، بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی از زندان تحویل پلیس آگاهی استان شد و در بازجویی های صورت گرفته و ارایه مستندات و تحقیقات جامع توسط کارآگاهان اداره عملیات ویژه این پلیس، به ۴۲ مورد سرقت احشام اعتراف کرد.
وی ارزش احشام مسروقه را دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این سرقت ها در سطح شهرستان های استان کرمانشاه با همدستی دو سارق دیگر انجام شده که با راهنمایی متهم دستگیر شده، محل های سرقت بازسازی و مالباختگان شناسایی شدند، تلاش برای دستگیری سایر اعضای باند نیز کماکان ادامه دارد.
۳۰۳۳/۸۰۶۶خبرنگار- فرزاد نویدی* دبیر- علی مولوی*

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • سرقت
  • نیروی انتظامی
  • کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست