اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / کسب دو مدال نقره ویک برنز توسط ووشوکاران کرمانشاه درمسابقات قهرمانی کشور
81947128-70490785.jpg

کسب دو مدال نقره ویک برنز توسط ووشوکاران کرمانشاه درمسابقات قهرمانی کشور

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

سید رامین موذنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در بخش ساندا و در وزن ۹۰- کیلوگرم اشکان دلفانی ووشوکار کرمانشاهی پس از صعود به فینال در این مرحله مغلوب حریفی از اصفهان شد و به مدال نقره بسنده کرد.
وی افزود: همچنین در وزن ۵۶- کیلوگرم نیز مهران سلیمی دیگر ووشوکار کرمانشاهی توانست در کنار ووشوکاری از استان مرکزی به مقام سوم مشترک و مدال برنز دست یابد.
موذنی یادآور شد: مهران سلیمی، فرشید نعمتی، هژیر رحمانی، زاهد ویسی، وحید محمودی و اشکان دلفانی ترکیب تیم ساندا کرمانشاه را تشکیل می دادند
رئیس هیات ووشو استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به حضور دو ووشوکار کرمانشاهی در بخش تالو نیز گفت: سیدمسعود حسینی و میلاد عباسی نیز دو تالوکار کرمانشاهی حاضر در مسابقات بزرگسالان قهرمانی کشور بودند که تنها حسینی موفق به کسب مدال شد.
وی تصریح کرد: حسینی در فرم چانگ چوان با کسب ۹٫۴۷ امتیاز پس از ووشوکار خوزستانی مقام نایب قهرمانی را بدست آورد.
موذنی خاطرنشان کرد: این مسابقات حکم انتخابی مرحله اول تیم ملی را داشت که هر سه مدال آور کرمانشاه با قرار گرفتن در رده های دوم و سوم جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.
وی در پایان اظهار کرد: مسابقات بخش بانوان نیز شنبه هفته آینده (۱۷ بهمن) در قم برگزار می شود و تیم کرمانشاه با ترکیب کامل در این رقابت ها شرکت می کند.
بیست و دومین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان که صبح یکشنبه با حضور۲۷۳ ورزشکار از ۳۴ تیم به میزبانی قم آغاز شده بود، عصر سه شنبه به اتمام رسید.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست