اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / کرمانشاه قهرمان پینگ پنگ منطقه ۶ کشور شد
n83218511-72860792.jpg

کرمانشاه قهرمان پینگ پنگ منطقه ۶ کشور شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

بهرام کنجوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های تنیس روی میز دختران منطقه ۶ کشور با حضور استان های کرمانشاه، همدان، لرستان، ایلام و کردستان در سنندج برگزار شد.
وی ادامه داد: این مسابقات طی روزهای پنجشنبه و امروز جمعه در ۲ بخش انفرادی و تیمی برگزار شد که در هر ۲ بخش بازیکنان و تیم کرمانشاه خوش درخشیدند.
کنجوری تصریح کرد: در بخش انفرادی مسابقات ستایش ایلوخانی از همدان اول شد، آوا سعیدی از کرمانشاه مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و حدیث یزدان پژو از کرمانشاه به همراه ویان نوری از کردستان مشترکا سوم شدند.
دبیر هیات پینگ پنگ کرمانشاه تصریح کرد: در بخش تیمی نیز کرمانشاه عنوان قهرمانی را بدست آورد و تیم های کردستان و همدان نیز دوم و سوم شدند.
وی افزود: تیم کرمانشاه در این مسابقات با ترکیب آوا سعیدی، حدیث یزدان پژوه و مهنا مقصودی به مصاف رقبای خود رفت.
کنجوری اظهار داشت: نسرین ولیدی هدایت و سرپرستی تیم منتخب دختران کرمانشاه را در المپیاد استعدادهای درخشان برعهده داشت.

**حضور ۲ بازیکن کرمانشاهی در مرحله انتخابی تیم ملی
دبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به دعوت از ۲ بازیکن کرمانشاهی برای حضور در مرحله انتخابی برای عضویت در تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد.
وی تصریح کرد: ندا و سارا شهسواری بازیکنانی هستند که باید در مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان شرکت کنند و در صورت برتری مقابل رقبا به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام می شوند.
کنجوری در پایان گفت: مسابقات انتخابی تیم ملی خرداد ۹۸ و رقابت های پینگ پنگ قهرمانی آسیا نیز شهریور همین سال در کشور اندونزی برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

پينگ پنگ

هيات پينگ پنگ كرمانشاه

ندا شهسواري

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست