اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / کاهش تدریجی دمای هوای کرمانشاه تا روزچهارشنبه/آسمان استان غبارآلود می شود
82153527-70872452.jpg

کاهش تدریجی دمای هوای کرمانشاه تا روزچهارشنبه/آسمان استان غبارآلود می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

شاهرخ پارسا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: از امروز تا چهارشنبه مردم مناطق مختلف استان شاهد کاهش تدریجی هوای روزانه خواهند بود و این کاهش موجب خنکی نسبی هوا می شود.
وی افزود: وزش باد در برخی ساعات طی ۷۲ ساعت آینده نیز باعث خنکی بیشتر هوا شده هر چند شرایط را برای نفوذ گرد وغبار به جو استان بخصوص مناطق مرزی فراهم می کند.
پارسا یادآور شد: احتمال نفوذ گرد وغبار در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در مناطق غربی استان و کاهش دید افقی در این مناطق وجود دارد.
مدیرکل هواشناسی استان همچنین در خصوص دمای هوا در گرمترین و خنک ترین نقاط امروز استان گفت: دمای هوای قصرشیرین امروز در گرمترین حالت به ۴۵ و سرپل ذهاب به ۴۳ درجه خواهد رسید و در مقابل اسلام آبادغرب و سنقروکلیایی نیز با دمای ۱۷ درجه بالای صفر خنک ترین نقاط استان خواهند بود.
وی یادآور شد: خود شهر کرمانشاه نیز امروز در گرمترین حالت دمای ۴۱ درجه و امشب در خنک ترین حالت نیز دمای ۱۹ درجه بالای صفر را تجربه می کند.
پارسا گفت: پیش بینی می شود دمای روزانه کرمانشاه در سه شنبه و چهارشنبه به ۳۸ تا ۳۹ درجه کاهش یابد، هرچند از روز پنجشنبه تا شنبه هفته آینده بازهم دمای هوا افزایش می یابد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • هواشناسی
  • پیش بینی
  • کاهش دما

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست