اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / کاروان گفتمان انقلاب به کرمانشاه می آید
81953323-70502090.jpg

کاروان گفتمان انقلاب به کرمانشاه می آید

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مجیدرضا فولادی روز یکشنبه در نشستی خبری که در مجموعه فرهنگی بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ۱۰ استاد برجسته کشور فردا در تمامی شهرستان های کرمانشاه بیش از ۴۵ جلسه گفتمان سازی برگزار خواهند کرد.
به گفته وی تمرکز این کلاس ها بر مقابله با نفوذ دشمن و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران خواهد بود.
سخنگوی کاروان گفتمان انقلاب اسلامی اعلام کرد که این کاروان پیش از کرمانشاه به مازندران و خوزستان رفته است و پس از کرمانشاه به گلستان، هرمزگان، قزوین و قم خواهد رفت.
فولادی ادامه داد: محمد قائم مقامی، معصومه حاج حسینی، علی یوسف پور، طاهره محسنی، مجید صحراگرد، مجید صدقی، روح الله غلامی، علی محبوبی، علی امینی و محمد عباسی اساتیدی هستند که فردا جلسات گفتمان سازی را برگزار می کنند.
وی باز تعریف اهداف اصلی انقلاب را یکی از اهداف این کاروان دانست و توضیح داد: به نظر ما نسبت به ترویج گفتمان انقلاب اسلامی قصور شده است از این رو باید ماهیت انقلاب اسلامی را از راه گفتمان سازی بیشتر مطرح کنیم.
سخنگوی کاروان گفتمان انقلاب اسلامی به نقش رسانه ها در گفتمان سازی اهداف انقلاب اشاره کرد و گفت: رسانه ها باید اقدامات دشمن را رصد و در صورتی که کوچکترین انحرافی را دیدند مردم را آگاه کنند.
فولادی معتقد است که تکفیری ها برای لطمه زدن به انقلاب اسلامی ایجاد شده اند.
وی بر آشنایی مردم با مبانی فتنه تاکید کرد و افزود: فتنه برای این شکل گرفت که ولایت فقیه را حذف کند.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست