اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / کاروان خدام حرم امام رضا(ع) وارد شهرستان های اسلام آبادغرب و پاوه شدند
82179806-70921546.jpg

کاروان خدام حرم امام رضا(ع) وارد شهرستان های اسلام آبادغرب و پاوه شدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، پرچم مقدس حرم رضوی در میان استقبال باشکوه و گسترده عاشقان امام هشتم شیعیان در فضایی معنوی از میدان امام حسین(ع) تا میدان امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب بصورت پیاده حمل و سپس وارد مسجد جامع شهر گردید.

تجلیل از مدافعان حرم، دیدار با خانواده شهید حمزه جهان بیگی و حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) و عیادت بیماران از دیگر برنامه های کاروان رضوی در شهرستان اسلام آبادغرب بود.

** اهتزار پرچم سبز رضوی بر بلندای اورامانات

کاروان خدام حرم آقا علی بن موسی الرضا (ع) همچنین عصر روز یکشنبه و در اولین روز حضور خود در استان کرمانشاه با حضور در شهرستان مرزی پاوه و یادمان شهدای این شهر با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید میثاق کردند.

در این مراسم پرویز ایده پور فرماندار پاوه ضمن خیر مقدم به میهمانان رضوی حضور ارزشمند این کاروان را باعث خیر مقدم و برکت این شهرستان مرزی توصیف و اظهار داشت: امروز روز رضایت و خشنودی برای مردم پاوه و اورامانات است چرا که حضور کاروان رضوی علاوه بر تقویت وحدت موجب خیرو برکت برای این شهرستان است.

وی با بیان اینکه مردم پاوه و اورامانات زیباترین کارنامه را در طول انقلاب و جنگ داشتند، گفت: مردم شهید پرور اورامانات همواره مانع تحرک ضد انقلاب و پیرو امام و رهبری هستند.

ایده پور افزود: حضور کاروان رضوی و بیرق حرم مطهر امام رضا (ع) به عنوان حرکتی وحدت آفرین تلقی می شود و مردم پاوه و اورامانات مفتخر به میزبانی حضرت عبیداله بن موسی بن جعفر (ع) به عنوان برادر امام رضا (ع) هستند که وجود ایشان از کانون های وحدت منطقه و حتی استان کردستان است.

۱۰ نفر از خدام بارگاه امام رضا (ع) تا ۲۴ مرداد در کرمانشاه خواهند بود و در این مدت قرار است بالغ بر ۷۰ برنامه در ۱۴ شهر و شهرستان استان برگزار و اجرا شود.
۷۴۵۸/۶۵۳۹

انتهای پیام /*

  • فرهنگی
  • خدام بارگاه امام رضا
  • شهرستان اسلام آبادغرب
  • شهرستان پاوه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست