اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / چهار کشته و چهار مصدوم در اثر واژگونی پیکان در جاده کامیاران به کرمانشاه
82502089-71557949.jpg

چهار کشته و چهار مصدوم در اثر واژگونی پیکان در جاده کامیاران به کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز شنبه به نقل از سرهنگ ‘فضل الله شیری’ اعلام کرد: یک دستگاه خودروی پیکان امروز با هشت سرنشین که اغلب آنها خردسال بودند، در کیلومتر ۲۵ محور کامیاران به کرمانشاه به علت ترکیدگی لاستیک فرسوده واژگون شد.
وی افزود: بر اثر این حادثه راننده خودرو و یک نفر از سرنشینان در دم فوت کردند و ۲ نفر دیگر از سرنشینان نیز در مسیر انتقال به بیمارستان بر اثر شدت صدمات جان باختند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه چهار مصدوم دیگر از سرنشینان خودرو نیز به مراکز درمانی منتقل شدند، خاطرنشان کرد: بی مبالاتی راننده پیکان به علت استفاده از لاستیک فرسوده علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان اعلام شده است.
سرهنگ شیری در ادامه از جان باختن زن و شوهری جوان در جاده کرمانشاه به روانسر خبر داد و گفت: رعایت نکردن فاصله عرضی حین سبقت یک دستگاه خودروی پراید از تریلی حامل سوخت، حادثه دلخراش دیگری را در روز جمعه رقم زد.
وی گفت: فرزند پنج ساله این خانواده به علت پرت شدن از داخل خودرو به بیرون، هیچ گونه آسیبی ندیده است و با تلاش های پلیس راه و آتش نشانی، از انفجار محموله بنزین کشنده تریلی جلوگیری و روان سازی ترافیک به سرعت انجام شد.
۷۴۴۵/۸۰۶۶ خبرنگار: سامان رحمتیان ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • تصادف رانندگی
  • جاده کامیاران به کرمانشاه
  • فضل الله شیری

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست