اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / چهار طرح عمران شهری در سنقروکلیایی افتتاح و کلنگ زنی شد
81949547-70495213.jpg

چهار طرح عمران شهری در سنقروکلیایی افتتاح و کلنگ زنی شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا معاون فرماندارسنقروکلیایی گفت: این طرح ها شامل افتتاح مرحله اول بوستان غربی سراب در سطح ۱۵ هزار متر مربع و کلنگ زنی مرحله دوم همین بوستان به مساحت ۱۰ هزار متر می باشد.
علی اکبر اکبری افزود: تعریض و ادامه بلوار جانبازن به طول یک کیلومتر و همچنین تعریض ورودی شهرک ولیعصر به طول ۸۰۰ متر از دیگر طرح های عمران شهری بود که عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
امروز همچنین یادواره پنج شهید روستای قشلاق شهرستان سنقروکلیایی با حضور مسئولان و مردم برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنقروکلیایی در این مراسم با اشاره به پیشرفت های ایران اسلامی در حوزه های مختلف و مقایسه آن با قبل از انقلاب اسلامی گفت: همه این پیشرفت ها به برکت رشادت های شهدا حاصل شده و تکریم از این عزیزان با برگزاری چنین محافل و مجالسی وظیفه ماست.
سرهنگ صمد محمدی با بیان اینکه دشمن در طول تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به دنبال توطئه هایی برای ضربه زدن به کشورمان بوده است گفت: به لطف خدا و هوشیاری مقام معظم رهبری، تمامی نقشه های شوم دشمنان خنثی شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنقروکلیایی، امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی را به برکت خون شهدا دانست و گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نوجوانان و جوانان برای ادامه راه شهدا و حفظ اقتدار و امنیت موجود، ضروریست.
در پایان این مراسم با اهدا هدایا و لوح از خانواده های معظم شهدا قدردانی شد.
شهرستان سنقروکلیایی با ۹۲ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده است.
۱۴۴۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست