اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / چهارهزار مددجوی کمیته امداد کرمانشاه درطرح غنی سازی اوقات فراغت شرکت می کنند
82114796-70800379.jpg

چهارهزار مددجوی کمیته امداد کرمانشاه درطرح غنی سازی اوقات فراغت شرکت می کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان کرمانشاه، کامیار جمشیدی روز پنجشنبه با بیان اینکه برنامه های غنی سازی اوقات فراغت مددجویان در قالب تشکیل کلاس های آموزشی در کانون های فرهنگی و تربیتی کمیته امداد اجرایی می شود، گفت: طی تابستان امسال ۱۴ کانون موقت و دائم کمیته امداد استان کرمانشاه میزبان مددجویان تحت حمایت است.
وی به خانواده محور بودن فعالیت های کانون های تابستانی کمیته امداد نیز اشاره و تاکید کرد: تمامی اعضای خانواده های مددجو اعم از مادران، دختران در آستانه ازدواج و بازمانده از تحصیل، دانش آموزان و دانشجویان می توانند به صورت رایگان از آموزش های کانون های فرهنگی بهره مند شوند.
جمشیدی یادآور شد: در سالجاری برای اجرای برنامه های تابستانه و غنی سازی اوقات فراغت مددجویان بیش از ۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال اعتبار از سوی کمیته امداد هزینه شود.
مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه افزود: برنامه های تابستانی کانون های این نهاد همزمان با نخستین روز از تیرماه آغاز و به صورت مداوم تا پانزدهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
وی همچنین با یادآوری اینکه امسال شروع فعالیت های کانون های فرهنگی تربیتی با ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده تصریح کرد: با توجه به این تقارن مبارک؛ عمده فعالیت های کانون ها بر اجرای دوره های آموزشی قرآنی، اعتقادی، اخلاقی و مذهبی برنامه ریزی شده است.
جمشیدی در پایان گفت: برگزاری دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، هنری، ورزشی و اردوهای یک روزه از دیگر برنامه های کانون های فرهنگی کمیته امداد به شمار می رود که جمشیدی به آن ها اشاره کرد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • كميته امداد كرمانشاه
  • كاميار جمشيدي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست