اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / پیچ و خم های اداری باید از سر راه سرمایه گذاران برداشته شود
81958609-70511791.jpg

پیچ و خم های اداری باید از سر راه سرمایه گذاران برداشته شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسدالله رازانی روز چهارشنبه در مراسم بهره برداری از پنج واحد صنعتی که با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد، اظهار کرد: بخش اقتصادی کشور با حضور سرمایه گذاران رونق مضاعفی می گیرد و مدیران دولتی باید با روی باز از آن ها استقبال کنند.
وی ادامه داد: شرایط خوبی هم اکنون برای فعالیت بخش خصوصی در کشور ایجاد شده که باید به بهترین شکل ممکن از این فرصت استفاده کرد و تا می توانیم مسیر و بروکراسی اداری را برای این افراد کوتاه کنیم.
رازانی افزود: معطل کردن سرمایه گذاران برای دریافت یک مجوز ساده کار درستی نیست بلکه بخش دولتی باید با همکاری لازم و کوتاه کردن مسیر، سرمایه گذاران را تشویق کند.
استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه اولین افرادی که از سرمایه گذاری بخش خصوصی سود می برند خود ما به عنوان شهروندان جامعه هستیم، اظهار کرد: بخش دولتی و خصوصی در کنار هم می توانند گره بسیاری از مشکلات بازکنند.
وی گفت: امروز کشوری در دنیا می تواند حرف برای گفتن داشته باشد که از لحاظ اقتصادی قوی باشد بنا براین همه باید در جهت ثروت آفرینی در کشور تلاش کنیم.
رازانی همچنین با ابراز خرسندی از افتتاح پنح طرح صنعتی جدید در کرمانشاه افزود: این واحدهای صنعتی علاوه بر رونق اقتصادی برای استان، نیاز ما به واردات را کاهش داده و می توانند زمینه اشتغال را برای افراد زیادی فراهم کنند.
وی در پایان گفت: مجموعه مدیران استان از واحدهای صنعتی حمایت و هر جا که لازم باشد به حل مشکلات پیش روی آن ها خواهند پرداخت.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • استاندار کرمانشاه
  • کارخانه رژین تاک

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست