اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / پیشنهاد معاون استاندار کرمانشاه به احزاب استان برای تشکیل خانه احزاب
81957208-70509099.jpg

پیشنهاد معاون استاندار کرمانشاه به احزاب استان برای تشکیل خانه احزاب

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، یوسف شاه حسینی عصر سه شنبه در نشستی با احزاب و تشکل های سیاسی استان کرمانشاه در محل استانداری افزود: برای پرهیز از برخی کج رفتاری ها، باید به هم افزایی و همکاری روی بیاوریم و ساختاری را ایجاد کنیم که به طور مستمر و تاثیرگذار و با نگاه به آینده در پی رفع موانع و مسائل استان باشد.
وی افزود: طبق قانون، تشکیل خانه احزاب در استان منعی ندارد و با ایجاد آن می توان برای تدبیر کلان استان از نگاه تحلیلی و علمی احزاب استفاده کرد.

*کار احزاب فقط معرفی و تغییر مدیران نیست
شاه حسینی تاکید کرد: همه فعالیت احزاب نباید منحصر به معرفی و تغییر مدیران باشد بلکه در یک هم اندیشی و هم افزایی با یکدیگر باید راه های جدیدی برای حل مسائل و مشکلات استان پیدا کنیم.
وی در عین حال گفت که این موضوع به معنی نفی نقد و انتقاد و طرح نظرات احزاب نیست.
به اعتقاد شاه حسینی در استان کرمانشاه از نظر کارجمعی ضعف وجود دارد و این مشکل باید با همراهی دلسوزانه برای همدلی، عقلانیت و دانایی بیشتر مرتفع شود.
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه هدف از برگزاری این جلسه را یافتن بسترهایی مناسب برای فعالیت شایسته احزاب استان دانست و گفت: لازمه آن رسیدن به راهکارهایی خارج از تشریفات معمول برای مواجهه با مشکلات و مسائل استان است.
وی تاکید کرد: باید به فرهنگی دست یابیم که تفاوت ها را در قالب چارچوب های شناخته شده و قانونی به رسمیت بشناسیم و با پرهیز از انحصارطلبی، فرصت را برای گفت و گو و هم افزایی بهتر با رقبا فراهم کنیم.
شاه حسینی عنوان کرد: استان کرمانشاه از نظر بودجه و مدیران تفاوت چندانی با سایر استان های کشور ندارد اما زمانی پیشرفت و رشد در آن حاصل شده که هم افزایی ها و اجماع صورت گرفته و هرگاه اختلاف بوده، عقب مانده ایم.
۷۴۴۴/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • احزاب
  • معاون سیاسی و امنیتی
  • استانداری کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست