اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / پلیس آماده تامین امنیت مسافران نوروزی است
n83226346-72873711.jpg

پلیس آماده تامین امنیت مسافران نوروزی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز پنجشنبه در بازدید از پاسگاه ها و کلانتری های شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: خوشبختانه هماهنگی و آمادگی خوبی میان کارکنان پلیس وجود دارد و همگی برای خدمتگزاری به مردم در ایام نوروز آماده هستند.
وی تصریح کرد: شهرستان پاوه یکی از نقاط با جاذبه گردشگری بالاست و همه ساله بخصوص در ایام نوروز به خاطر مناظر طبیعی و دیدنی آن، گردشگران زیادی راهی این نقطه می شوند.
سردار امان اللهی گفت: زمانی که گردشگر وارد شهر و منطقه ای می شود اولین چیزی که مطالبه می کند امنیت است و اینجاست که نقش پلیس بیش از پیش مشخص می شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: ماندگاری گردشگر و ایجاد تمایل در وی برای حضور دوباره همه بستگی به امنیت ایجاد شده دارد که افزایش سالانه حضور گردشگران در نقاط مختلف استان و بخصوص شهرهای اورامان نشین بیانگر وجود امنیت است.
وی گفت: پلیس هیچ هدفی جز امنیت آفرینی و جذب رضایت مردم ندارد و برای تحقق این مهم از همه چیز می گذرند و حتی آسایش خود و خانواده اشان را نیز فدا می کنند تا لبخند رضایت بر لبان شهروندان بنشیند.
سردار امان اللهی گفت: در بررسی های انجام شده کرمانشاه یکی از امن ترین استان های کشور بوده است و مسافران نوروزی نیز این امنیت را به خوبی در مدت زمان حضور خود احساس کرده اند.
در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ بیش از ۲ میلیون مسافر به کرمانشاه که دارای یک اثر جهانی و بیش از چهار هزار اثر ثبت شده ملی است، سفر کردند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

پليس

ايام نوروز

شهرستان پاوه

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست