اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / پروژه ۴۱۲ واحدی مسکن مهر کنگاور افتتاح شد
n83299739-73002354.jpg

پروژه ۴۱۲ واحدی مسکن مهر کنگاور افتتاح شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، فرماندار کنگاور در آیین افتتاح مسکن مهر ۴۱۲ واحدی کنگاور اظهار داشت: پروژه بازآفرینی شهرک حاشیه نشین غم تسلی کنگاور در قالب ۲۲ بلوک مسکونی با سطح زیربنای ۳۵ هزار متر مربع در سال ۱۳۸۸ آغاز شد که عملیات اجرایی آن با اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال به سرانجام رسید و در سفر امروز رییس جمهوری افتتاح شد.
خیراله خزایی افزود: سهمم آورده این پروژه به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان ملی زمین و مسکن پرداخت شده و مابقی هزینه ساخت نیز از محل تسهیلات ارزان قیمت مسکن مهر تامین شده است.
او ادامه داد: متقاضیان بدون پرداخت هرگونه وجهی واحدهای خود را تحویل گرفتد و صرفا اقساط تسهیلات بانکی را پرداخت خواهند کرد.
مسکن مهر غم تسلی بعد از سالها که مراحل ساخت آن به کندی پیش رفت، با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید و فرماندار پرتلاش کنگاور عملیات ساخت آن به پایان رسید و به متقاضیان تحویل داده شد.
محله غم تسلی کنگاور دارای بافت بسیار فرسوده و سخت گذر با شیب زیاد بود که به علت آسیب پذیری بالا در صورت بروز حوادث غیرمترقبه، متحمل خسارات مالی و جانی سنگینی بود.
دکتر روحانی در این ارتباط ویدئو کنفرانسی، همچنین دستور آغاز عملیات اجرایی احداث جاده چهار خطه نهاوند به کنگاور را صادر کرد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
۸۰۶۶/۷۴۴۷

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

مسكن مهر غم تسلي كنگاور

وزير مسكن و شهرسازي

محمد اسلامي

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست