اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / پاسداران در دفاع از ارزش های اسلامی نقش آفرینی کردند
82190502-70941804.jpg

پاسداران در دفاع از ارزش های اسلامی نقش آفرینی کردند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علیرضا ارجمندی روز سه شنبه با تبریک دهه کرامت در نشست با خانواده های پاسدار در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب افزود: یکی از نقش های بی بدیل همسران پاسدار در جامعه اسلامی، تحکیم بنیان خانواده بر پایه ایمان و معنویت است.
وی با بیان اینکه نقش همسران پاسدار در جلوگیری از انحراف فکری فرزندان بی بدیل است، اظهار داشت: نقش مادران در اداره زندگی و نحوه برخورد با فرزندان و همسر به ویژه نوجوانان و جوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
مسوول دفتر نمایندگی لشگر ۲۹ نبی اکرم (ص) بیان کرد: همسران پاسدار الگوی اسلامی و انقلابی برای زنان جامعه هستند و با رعایت حجاب می توانند فرهنگ عفاف و حجاب را نهادینه کنند.
حجت الاسلام ارجمندی خطاب به همسران پاسدار گفت: خداوند مسیر بندگی را برای شما باز گذاشته که با بهره مندی از سیره معصومان (ع) راه اهل بیت را ادامه دهید و به انجام فرامین الهی بپردازید.
وی با تاکید بر اینکه روح و حقیقت مساله پاسداری و سپاه باید مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: روح پاسداری در نگاه رهبر فرزانه انـقلاب، محافظت و حراست از دین، آرمان ها و ارزش های اسلامی، با تمام توان و مجاهده ای خستگی ناپذیر و گذشتن از همه چیز در راه خداست.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارای ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با عراق است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • سپاه
  • دهه کرامت
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست