اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / پادرمیانی رئیس خانه صنعت ومعدن برای تیمداری کرمانشاه در لیگ برترکشتی
82488757-71531138.jpg

پادرمیانی رئیس خانه صنعت ومعدن برای تیمداری کرمانشاه در لیگ برترکشتی

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جهانبخش شکری روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کشتی کرمانشاه از دیرباز یکی از قطب های کشتی در ایران بوده و قهرمانان و چهره های مطرح زیادی را به ورزش کشور تحویل داده است.
وی با بیان اینکه یکی از سیاست های خانه صنعت و معدن هماهنگی بین واحدهای صنعتی و تولید استان است، گفت: تعامل ورزش و بخش صنعتی می تواند به یک بازی برد – برد تبدیل شود و گامی در راستای تقویت هر دو بخش باشد.
شکری ادامه داد: مسابقات اخیر جام جهانی کشتی که به میزبانی کرمانشاه و در میان استقبال بسیار پرشور هواداران کرمانشاهی برگزار شد به خوبی عشق و علاقه مردم این دیار به رشته کشتی را نشان داد.
رئیس خانه صنعت و معدن استان یادآوری کرد: مطمئنا حضور کرمانشاه در لیگ برتر کشتی می تواند هزاران جوان علاقه مند را به سالن مسابقات بکشاند و زمینه ای برای شور و نشاط آن ها را فراهم کند به همین دلیل همه باید کمک کنیم تا شرایط حضور تیم استان در این رقابت ها فراهم شود.
وی گفت: کرمانشاه هم اکنون سه پتروشیمی فعال دارد که اگر هر کدام آن ها تنها مبلغ ۲ میلیارد ریال کمک کنند می توانیم شاهد تیمداری کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر باشیم.
شکری در عین حال به مشکلات مالی واحدهای صنعتی و تولیدی استان نیز اشاره کرد و گفت: با این حال موضوع تیمداری کرمانشاه در لیگ برتر کشتی را با جدیت و با همراهی رئیس و مسئولان هیات دنبال می کنیم و امیدوارم به نتیجه برسیم.
رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور قرار است از هفته اول اردیبهشت با حضور ۶ تیم آغاز شود و سایر استان های متقاضی تا روز ۲۷ فروردین فرصت دارند تا برای حضور در این رقابت ها به صورت کتبی اعلام آمادگی کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • ليگ برتر كشتي
  • كشتي كرمانشاه
  • خانه صنعت و معدن كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست