اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / وزنه برداری در زمان رئیس جدید فدراسیون رونق دوباره ای گرفته است
81961703-70518105.jpg

وزنه برداری در زمان رئیس جدید فدراسیون رونق دوباره ای گرفته است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، کیانوش رستمی روز شنبه در مجمع عادی هیات وزنه برداری استان کرمانشاه که با حضور رئیس فدراسیون در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد: خوشبختانه از زمانی که آقای مرادی ریاست فدراسیون وزنه برداری را برعهده گرفته اند تحولات بسیار خوبی را شاهد بوده ایم.
وی ادامه داد: یکی از تحولات صورت گرفته پیشرفت هیات های استانی بوده است که نسبت به دوره گذشته با انرژی و روحیه بالاتری به فعالیت ادامه می دهند.
رستمی خاطرنشان کرد: یکی از این هیات ها مربوط به کرمانشاه است که فعالیت های خوبی در این مدت برای بازگشت به جایگاه قبلی انجام داده است.
قهرمان وزنه برداری جهان، ایجاد فضای همدلی در فدراسیون را یکی دیگر از تغییرات محسوس ایجاد شده عنوان و اظهار کرد: الان شرایطی حاکم شده که همه قهرمانان این رشته فدراسیون را خانه خود می دانند.
وی با ابراز امیدواری نسبت به این تغییرات گفت: مسئولان هیات کرمانشاه باید پرتلاش تر از قبل سعی کنند با هم افزایی با فدراسیون زمینه را برای پیشرفت هرچه بیشتر این رشته در استان فراهم کنند.
رستمی افزود: هرچند طی چند ماه اخیر کارهای خوبی صورت گرفته اما کافی نیست و کرمانشاه هنوز با جایگاهی که در گذشته داشته فاصله زیادی دارد.
کیانوش رستمی در آخرین حضور جهانی خود، آذر ماه امسال در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان که به میزبانی آمریکا برگزار شد در حرکت یک ضرب رکورد ۱۷۳ کیلوگرم را به ثبت رساند و مدال برنز را کسب کرد.
او در دو ضرب با رکورد ۲۱۴ کیلوگرم مدال نقره گرفت و با رکورد مجموع ۳۸۷ کیلوگرم عنوان نایب قهرمانی جهان را بدست آورد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • وزنه برداری
  • کیانوش رستمی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست