اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ورزشکار البرز قهرمان تور ایرانی پینگ پنگ آقایان کشور در کرمانشاه شد
n82672607-71883283.jpg

ورزشکار البرز قهرمان تور ایرانی پینگ پنگ آقایان کشور در کرمانشاه شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

شهنام اردلان روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مهدی معدنکن از استان البرز توانست با شکست تمامی رقبا مقتدرانه بر سکوی قهرمانی بایستد و حسین زندش از استان تهران نیز نایب قهرمان شد.
وی خاطرنشان کرد: مقام سوم مشترک نیز به دانیال کبیری و مهدی نصیری هر ۲ از استان خوزستان رسید.
اردلان ادامه داد: اولین دوره مسابقات تور ایرانی درجه ۲ بزرگسالان کشور با حضور ۱۵۳ پینگ پنگ باز از سراسر کشور به میزبانی هیات تنیس روی میز کرمانشاه برگزار شد.
رئیس هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه یادآوری کرد: در این رقابت ها، ۱۷ ورزشکار کرمانشاهی نیز حضور داشتند که متاسفانه صاحب عنوان و مقام نشدند.
وی تصریح کرد: تنها ۲ بازیکن کرمانشاهی به نامهای فرزین طاهرزاده و امیرحسین کنعانی توانستند به مرحله دوم صعود کنند که در این مرحله نیز با قبول شکست برابر حریفانی از فارس و تهران حذف شدند.
اردلان گفت: سطح کیفی مسابقات با وجود غیبت ۴۰ نفر اول رنکینگ کشور بد نبود و اکثر مسابقات بسیار نزدیک دنبال می شد.
وی در پایان اظهار داشت: خوشبختانه همه تیم ها و نفرات شرکت کننده و حتی نماینده فدراسیون از نحوه میزبانی هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه رضایت کامل داشتند.
در استان کرمانشاه نزدیک به ۶۰۰ ورزشکار بیمه شده زیرنظر هیات پینگ پنگ مشغول به فعالیت هستند که ۵۵ درصد آن ها را آقایان و ۴۵ درصد بانوان تشکیل می دهند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

پينگ پنگ

تور ايراني پينگ پنگ

شهنام اردلان

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست