اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / واگذاری مدیریت بازارچه پرویزخان به گمرک از اقدامات ارزشمند استانداری کرمانشاه است
81953126-70501721.jpg

واگذاری مدیریت بازارچه پرویزخان به گمرک از اقدامات ارزشمند استانداری کرمانشاه است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا رضا رحیمی روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل گمرک استان کرمانشاه که با حضور معاون حقوقی و نظارت گمرک جمهوری اسلامی ایران در سرسرای اجتماعات این اداره کل برگزار شد اظهار کرد: گمرک در تسهیل گری کسب و کار نقش بزرگی دارد.
وی ادامه داد: مرزنشینان باید از همجواری با مرزها منتفع شوند چرا که مرزنشینان در دفاع از مرزها نقش اساسی برعهده دارند.
این مسئول بر تربیت تجار جوان تاکید کرد و افزود: کوله بری با شرایط گذشته قابل قبول نیست و در این زمینه باید تحولات مدرن تری ایجاد شود.
رحیمی با بیان اینکه در رتبه بندی های انجام شده رتبه کشور در دنیا و به تبع رتبه استان در کشور در زمینه بهبهود فضای کسب و کار مطلوب نیست ادامه داد: گمرک استان بی شک یکی از مجموعه های تاثیرگذار در پازل اقتصادی به حساب می آید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه اظهار کرد: گمرک در زمینه عمل به وظایف خوب عمل کرده ولی تا رسیدن به ایده آل فاصله وجود دارد.
وی ادامه داد: پس از پایان جنگ تحمیلی شاهد رشد و عملکرد خوب گمرک بوده ایم و اکنون استان بیش از پنج بازارچه و مرز رسمی دارد.
وی با اشاره به راه اندازی بازارچه سومار با همت دولت تدبیر و امید اظهار کرد: تلاش می کنیم این بازارچه همانند بازارچه پرویزخان به یکی از مرزهای رسمی استان تبدیل شود.
در این مراسم خلیل حیدری به عنوان مدیرکل جدید گمرک استان کرمانشاه معرفی و از خدمات محسن مصطفایی مدیرکل سابق این استان نیز قدردانی شد.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست