اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / واحدهای نمونه صنعتی و معدنی استان کرمانشاه مورد تجلیل قرار می گیرند
82133614-70836066.jpg

واحدهای نمونه صنعتی و معدنی استان کرمانشاه مورد تجلیل قرار می گیرند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

نعمت الله حقیقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فرا رسیدن روز صنعت و معدن اظهار کرد: به همین مناسبت مراسم گرامیداشت این روز که با تجلیل از صاحبان واحدهای صنعتی و معدنی نمونه استان همراه خواهد بود در شهر کرمانشاه برگزار می شود.
وی افزود: این مراسم عصر روز یکشنبه در مجتمع تفریحی – رفاهی رخش واقع در کیلومتر ۱۰ جاده کرمانشاه و با هدف تجلیل از صنعتگرانی که در شرایط سخت خود را سرپا نگه داشته ‌اند برگزار می‌ شود.
حقیقی همچنین از برگزاری مراسم ملی روز صنعت و معدن با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری در تاریخ ۱۹ تیرماه و در تهران خبر داد و گفت: از استان کرمانشاه ۶ واحد صنعتی برای ارزیابی برای انتخاب به عنوان یکی از واحدهای صنعتی نمونه کشوری به دبیرخانه مراسم معرفی شده اند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه خواستار پرهیز از سیاه ‌نمایی شرایط استان برای حضور سرمایه گذاران شد و افزود: کرمانشاه با داشتن زیر ساخت های مناسب یکی از بهترین استان ها برای سرمایه گذاری است.
وی داشتن آب مناسب برای صنایع را یکی از مهمترین ویژگی‌های کرمانشاه دانست و گفت: برخورداری از گاز، آب و برق مناسب برای واحدهای صنعتی داریم از دیگر مزایایی است که در استان برای سرمایه گذاران وجود دارد.
حقیقی افزود: فرودگاه کرمانشاه با بیش از یکصد پرواز در هفته، بهره برداری احتمالی از راه آهن غرب تا پایان سال، فاصله کم شهرک های صنعتی با مرکز شهر و برخورداری ۱۳ ساله آن ها از معافیت های مالیاتی از دیگر مزایایی است که سرمایه گذاری در کرمانشاه را دارای توجیه اقتصادی می کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • روز صنعت و معدن
  • رئيس سازمان صنعت و معدن كرمانشاه
  • نعمت الله حقيقي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست