اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / هیچ عاملی غیر از ملت ایران برای سرنوشت این نظام تصمیم نمی گیرد
81978755-70548441.jpg

هیچ عاملی غیر از ملت ایران برای سرنوشت این نظام تصمیم نمی گیرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا مرادعلی تاتار روز پنجشنبه در جلسه توجیهی بیش از ۷۰۰ نفر از اعضای شعبه های اخذ رای قصرشیرین افزود: امروز در آستانه یک رویداد مهم در کشور هستیم و انتخابات همواره موجب سربلندی و عظمت ملت ایران شده است.
وی اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه نمایشی از همبستگی و وفاق ملی امت اسلامی در عرصه داخلی و اقتدار نظام اسلامی در عرصه خارجی است.
وی بیان کرد: قصرشیرین جایگاه بزرگ مردانی بود که برای اعتلای ایران اسلامی به شهادت رسیدند اما در سایه امنیتی که برای ما به ارمغان آوردند امروز شاهد شور و نشاط انتخاباتی در این منطقه مرزی هستیم.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین اضافه کرد: شهدا ناظر بر اعمال و رفتار همه ما هستند و وظیفه عوامل برگزاری انتخابات نیز امانتداری و رعایت قانون است و این مهم نیز در بیان صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهوری تاکید شده است.
تاتار ادامه داد: همه عوامل برگزاری انتخابات باید وظایف خود را بخوبی انجام دهند تا همچون گذشته انتخابات سالم و قانونمند با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.
رئیس دفتر شورای نگهبان قصرشیرین نیز گفت: مقدمات خوبی برای برگزاری انتخابات پرشور دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دهم و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان فراهم شده تا انتخاباتی در شان نظام اسلامی برگزار شود.
کامران بدری افزود: فصل الخطاب همه در انتخابات پیش رو دیدگاه و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است و امیداست با همکاری همه عوامل انتخاباتی پرشور را برگزار کنیم.
وی اضافه کرد: در روز انتخابات هیات های اجرایی و نظارت در محل فرمانداری قصرشیرین بعنوان مرکز اصلی حوزه انتخابیه مستقر هستند و آماده پاسخگویی به مشکلات خواهند بود.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب مردم از بین ۹ نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فقط مجاز به انتخاب یک نفر بعنوان نماینده هستند.
در مجموع سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات را ۲۰۱ شعبه اخذ رای در قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب را بر عهده دارند که از این تعداد ۳۶ شعبه مربوط به قصرشیرین است.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های سرپل ذهاب و گیلانغرب است.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • جلسه توجیهی
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست